قتل به خاطر خروپف کردن ! +عکس

قتل به خاطر خروپف کردن علت عجیبی بود که یک مرد تهرانی به آن اعتراف کرد. این مرد گفت به همراه دوستم در خانه خوابیده بودیم که صدای خروپفش بسیار گوش خراش بود و من را عصبی کرد و را کشتم!

قتل به خاطر خروپف کردن

قتل به خاطر خروپف کردن

جزئیات قتل به خاطر خروپف کردن

«صدای خروپف اش باعث ناراحتی خانواده‌ام شد. برای همین بینی‌اش را گرفتم تا صدای خروپفش قطع شود اما صبح متوجه شدم که مرده است. بعد جنازه‌اش را بیرون بردم و پشت خانه‌مان انداختم.»

به گزارش ایسنا، روزنامه ایران نوشت: «پسر جوانی که پس‌ از مصرف مواد مخدر، دوستش را به‌ خاطر خروپف در خواب خفه کرده و با حکم دادگاه و تأیید دیوانعالی کشور در آستانه اعدام قرار گرفته بود، توانست با جلب رضایت اولیای دم و پرداخت یکصد میلیون تومان از قصاص نجات یابد. محاکمه این جوان صبح شنبه در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران آغاز شد تا این بار قضات دادگاه او را از جنبه عمومی جرم محاکمه کنند.

سیزدهم اردیبهشت جسد پسر یازده ساله‌ای به‌ نام «شهرام» که پشت ساختمان مسکونی‌شان افتاده بود، پیدا شد و پزشکان قانونی اعلام کردند پسر بچه را خفه کرده‌اند. کارآگاهان در جریان تحقیقات دریافتند شهرام با پسر جوانی به‌ نام «رامین»، ۲۲ ساله دوست بود که یک روز قبل از وقوع قتل با هم بوده‌اند.

رامین پس‌ از دستگیری به کارآگاهان پلیس گفت: شب حادثه شهرام به‌ خانه ما آمد و با هم مواد مخدر مصرف کردیم. پس از این که خوابش برد، صدای خروپفش باعث ناراحتی خانواده‌ام شد. برای همین بینی‌اش را گرفتم تا صدای خروپفش قطع شود اما صبح متوجه شدم که مرده است. بعد جنازه‌اش را بیرون بردم و پشت خانه‌مان انداختم.

متهم به قتل پس از محاکمه به قصاص محکوم شد و زمانی‌ که با تأیید حکم قصاص یک قدم با چوبه‌دار فاصله داشت، توانست با جلب رضایت خانواده مقتول و پرداخت یک صد میلیون تومان از قصاص نجات یابد.

او صبح شنبه از زندان به شعبه چهارم دادگاه کیفری که با حضور قاضی عبداللهی- رئیس- و قاضی کیخوا – مستشار دادگاه – تشکیل جلسه داده بود انتقال داده شد تا از نظر جنبه عمومی جرم محاکمه شود. پس از پایان محاکمه، قضات وی را به ۸ سال حبس و یکصد ضربه شلاق محکوم کردند.»

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: