واکنش تند حسام نواب‌ صفوی به توهین مجری چند شنبه با سینا +فیلم

مجله مراحم: حسام نواب صفوی بازیگر کشورمان در صفحه شخصی اینستاگرامش به توهین یکی از مجریان شبکه‌ ماهواره‌ای فارسی وان واکنش نشان داد.

 

 

 

دانلود این ویدیو 

وی در این باره نوشت: خواستم سکوت کنم ولی دیدم اینجا سکوت به منزله خیانت است.

 
آیا وضع ما طوری شده که یک نفر از دبی از یک شبکه ما را کره خر خطاب کند و ما ساکت بنشینیم؟ کجاست آن غیرت ایرانی که کسی در دنیا جرئت نداشت راجع به ما حرف بزند ؟ حتی دشمنان کشور ما هم اینطور جرئت نداشتند تا به امروز مردم غیور ایران را خر خطاب کنند آیا اسم این شوخیست؟

 

 

 

ما همان ملتی هستیم که سالها جنگیدیم و اجازه تعدی و تجاوزبه خاک کشور را ندادیم. اگر مردان سرزمین من اراده کنند تو و امثال تو به خاک خواهند افتاد.

دوستت را صدا زدی و گفتی کره خر و ٢٣ نفر برگشتند و این آمار بالایی میباشد. کدام ایرانیست که تو را ببینند و جواب تو را ندهد؟

از دادستان محترم کشور تقاضا میکنم با توجه به توهین صریح وی به مردم کشور و شکایتی که توسط مردم طرح خواهد شد و توسط اینجانب تسلیم دستگاه قضایی خواهد شد تقاضای انتقال وی به دادگاه ایران و محاکمه وی را دارم و از مردم با غیرت کشورم میخواهم از هویت خود در فضای مجازی علیه وی اقدام نمایند و این درس عبرتی باشد برای کسی که مردم خود را کره خر خطاب میکند.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: