عشق اول اوباما را ببینید

عشق اول اوباما را ببینید

همیشه در طول ریاست جمهوری باراک اوباما رابطه ای دوستانه و عاشفانه بین وی و همسرش میشل برقرار بود و این رابطه همراه با احترام میشل و باراک اوباما توسط رسانه‌های جهان مورد توجه قرار داشته است، اما کمتر کسی می‌داند که میشل اوباما تنها زن در زندگی باراک اوباما، رییس جمهور پیشین آمریکا نبوده است.

عشق اول اوباما

عشق اول اوباما,دوست دختر اوباما

به گزارش مجله مراحم، به نقل از دیلی میل، بر اساس کتابی که قرار است در آینده نزدیک درباره زندگی باراک اوباما منتشر شود، وی در سنین جوانی پیش از اینکه با میشل اوباما ازدواج کند، با زن دیگری در شیکاگو رابطه جدی داشته است.

در کتابی که توسط “دیوید جی گرو” درباره زندگی رییس جمهور پیشین آمریکا نوشته شده و قرار است در آینده نزدیک منتشر شود، پرده از حضور زن دیگری در زندگی اوباما در دوران دانشجویی وی برداشته شده است.

“شیلا میوشی جگر” به نویسنده این کتاب اعلام کرد: در زمستان ۱۹۸۶، زمانیکه باراک با خانواده‌ام ملاقات کرد، درخواست خود را برای ازدواج با من مطرح نمود.

به هر حال خانواده جگر مخالفت خود را با این ازدواج به دلیل اینکه هر دو آنها بسیار جوان بودند، اعلام کردند، با این حال جگر و اوباما در طول دوران دانشجویی با یکدیگر ارتباط داشتند.

حتی اوباما پیش از رفتن به دانشگاه حقوق هاروارد از او بار دیگر تقاضای ازدواج کرد اما جگر مخالفت کرد.

بعد از یکسال اقامت در هاروارد، اوباما بار دیگر به شیکاگو برگشت و با میشل رابینسون آشنا شد و در نهایت با وی ازدواج کرد.

دوست دختر اوباما

عشق اول اوباما,دوست دختر اوباما
 

دوست دختر سابق اوباما

 
عشق اول اوباما,دوست دختر اوباما
 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: