بیوگرافی ابراهیم تاتلیس و همسرانش

بیوگرافی ابراهیم تاتلیس و همسرانش +عکس های ابراهیم تاتلیس را در ادامه ببینید.

بیوگرافی ابراهیم تاتلیس و همسرانش

ابراهیم تاتلیس İbrahim Tatlıses خواننده معروف ترکیه
متولد ژانویه ۱۹۵۲ در شهر “شانلی آورفه” ترکیه میباشد او
محبوب ترین خواننده اهل ترکیه است که هواداران بیشماری
را دارد وی علاوه بر ترکیه در ایران نیز بسیار محبوب است و اگر
همه ترک زبانان ایران نیز او را میشناسند.

محبوبیت این خواننده در ترکیه به گونه است که لقب امپراتور را به او نسبت داده اند.

ابراهیم تاتلیس و دخترش

بیوگرافی ابراهیم تاتلیس و همسرش,عکس های ابراهیم تاتلیس

پدرش عرب و مادرش کورد

این خواننده دو ملیتی است پدرش عرب و مادرش کورد میباشد ولی به دلیل متولد شدن و بزرگ در ترکیه او به زبان ترکی آهنگ های خود را سروده است.

مادر ابراهیم تاتلیس

بیوگرافی ابراهیم تاتلیس و همسرش,مادر ابراهیم تاتلیس

پدر خوانده گونل Günel

گونل خواننده ترکی اصالتا اهل آذربایجان است که در کودکی به همراه خانواده خود به یکی از کنسرت های تاتلیس میرود و در این کنسرت فریاد میزند ابو ابو و تاتلیس او را به روی استیج اورد و وقتی دید که همه آهنگ های تاتلیس را حفظ کرده و از بر است به پدر و مادرش پیشنهاد داد که گونل را به او بدهند تا زیر نظر تاتلیس در ترکیه تحصیل کرده و او را به خواننده تبدیل کند با این پیشنهاد خانواده گونل قبول کرده و دختر کوچکشان را به وی سپردند و حال او یکی از خواننده های محبوب ترکیه است.

بیوگرافی ابراهیم تاتلیس و همسرانش,عکس های ابراهیم تاتلیس

ماجرای ترور ابراهیم تاتلیس

در تاریخ ۱۳ مارس ۲۰۱۱ میلادی، ابراهیم تاتلیسس در محله شیشلی استانبول از ناحیه سر هدف گلوله قرار گرفت و ترور نافرجام شد. تاتلیسس هنگامی که پس از ضبط برنامه تلویزیونی مشهور خود «ایبو شو» از کانال تلویزیونی «بیاض تی‌وی» خارج می‌شد هدف این حمله قرار گرفت. پلیس اعلام کرد که ضارب از یک خودروی مشکی رنگ اقدام به شلیک چند گلوله کرده و به سرعت متواری شد.

بنا به اعلام پزشکان، گلوله از پشت وارد جمجمه ابراهیم تاتلیسس شده و از قسمت جلوی سر او خارج شد. پس از یک عمل جراحی ۱۲ ساعته پزشکان اعلام کرده‌اند که ممکن است حتی اگر تاتلیس از این ترور جان سالم به در برد، احتمال دارد باقی عمر خود را فلج باشد،پس از دو هفته اعلام شد وی با خطر جانی جدی مواجه نیست.

بیوگرافی ابراهیم تاتلیس و همسرانش,عکس های ابراهیم تاتلیسهمسر ابراهیم تاتلیسبیوگرافی ابراهیم تاتلیس و همسرش,همسر ابراهیم تاتلیس بیوگرافی ابراهیم تاتلیس و همسرانش,عکس های ابراهیم تاتلیس

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: