توهین کارگردان قلاده های طلا به شجریان و روحانی

توهین کارگردان قلاده های طلا به شجریان و انتقاد تند او از دولت حسن روحانی باعث خشم هنرمندان شده است. این کارگردان گفت دولت دست به دامن یک خواننده سرطانی شده است.

توهین کارگردان قلاده های طلا به شجریان

کارگردان کشورمان انتقاد تندی از سخنان بعضی از کاندیداهای ریاست جمهوری کرد. طالبی واکنش عجیبی به سخنان روحانی و رییسی داشت.

 کارگردان قلاده های طلا ضمن توهین به استاد شجریان گفت: دولت آویزان یک هنرمند سرطانی شده!!

ابوالقاسم طالبی (کارگردان سینما) در همایش نخبگان حامی سیدابراهیم رییسی گفت: ما امروز باید دعا کنیم حال محمدرضا شجریان خوب شود زیرا دولت یازدهم دستش خالی است و آویزان یک هنرمند سرطانی شده است.

توهین کارگردان قلاده های طلا به شجریان

 

وی ادامه داد: امروز دولت روحانی آویزان محمدرضا شجریان یک بیمار سرطانی است که زمانی خودش گفته بود حق ندارید دعای ربنای مرا پخش کنید.

طالبی ادامه داد: من از آقای رییسی گله دارم که چرا وقتی یک هنرمندی در یک مهمانی پیک پیک عرق می‌خورد آبرویش را در رسانه‌ها و همه جا می‌برند اما درعوض یک نفر که به ۳۰ زن تجاوز کرده به دلیل آنکه لباس روحانی پوشیده و با رییس‌جمهور عکس گرفته محاکمه نمی‌شود.

کارگردان فیلم قلاده‌های طلا با انتقاد از مناظرات تلویزیونی گفت: مناظره‌های تلویزیونی اخته است و تلویزیون تحت تاثیر حرف‌های حسام‌الدین آشنا قرار گرفته و در مناظره‌ها اجازه نداد به کسی که می‌تواند مسلط حرف بزند؛ حرف بزند اما به کسی اجازه سخنرانی می‌دهد که بتواند خوب فحش بدهد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: