کشتن مرد مسلمان به دلیل توهین به گاو در هند +عکس

توهین به گاو در هند باعث شد که گاو پرستان به یک مرد مسلمان حمله کنند و او را اعدام کنند.

یک مرد مسلمان که شغل او راننده کامیون بود زمانی که در هندوستان چند گاو را حمل میکرد توسط گاو پرستان مورد حمله قرار گرفت البته گاو پرستان به چند کامیون دیگر هم حمله کردند.

این راننده کامیون مسلمان هیچوقت فکرش را هم نمیکرد روزی به دلیل جا به جا کردن یک گاو جانش را از دست بدهد.

عاقبت توهین به گاو در هند

توهین به گاو در هند,قتل مرد به دلیل توهین به گاو

کشتن مرد مسلمان بیچاره توسط گاو پرستان هندی

توهین به گاو در هند,قتل مرد به دلیل توهین به گاو

اعدام راننده کامیون مسلمان به دلیل توهین به گاو در هند

توهین به گاو در هند,قتل مرد به دلیل توهین به گاو

حمله گاو پرستان هند به راننده کامیون مسلمان

توهین به گاو در هند,قتل مرد به دلیل توهین به گاو

 

به گزارش مجله مراحم به نقل از فرانس پرس، این مرد مسلمان ۵۵ ساله که پیهلو خان نام داشت ،شغلش راننده کامیون است که روز شنبه در جاده منطقه الوار در ایالت راجستان با کامیونش در حال انتقال چند راس گاو بود که به یکباره ده ها نفر از گاو پرستان هندی به کامیون حمله کردند.

همچنین ببینید: گاو پرست های هندوستان (تصاویر)

آنها راننده را به علت حمل و توهین به گاو مورد ضرب و شتم قرار دادند این مرد بی چاره و از همه جا بی خبر به علت شدت خونریزی حاصل از جراحات دو روز بعد در بیمارستان می میرد.

قتل راننده کامیون به دلیل توهین به گاو

پلیس منطقه الوار پرونده ای را برای قتل گشوده اما هنوز به دلیل اصلی مرگ این راننده مسلمان اشاره ای نکرده است. راهول پراکاش، رئیس پلیس الوار گفت: ما منتظر گزارش پزشک قانونی هستیم اما فقط می توانم بگویم مقتول دچار شکستگی های زیادی شده بود.

وی افزود: رانندگان دیگری که برای کمک با این راننده آمده بودند نیز مورد حمله قرار گرفته و آنها هم در بیمارستان هستند.

همچنین ببینید: جشنواره پرستش گاو با رد شدن از زیر آن + تصاویر

در بسیاری از مناطق شمال و غرب هند، گروه های خودسر حامیان گاوها در محورهای جاده ای پرسه زده و راه را بر کامیون های حمل چارپایان می بندند. گاو پرستان می گویند که فقط می خواهند از کشتار گاو ها جلوگیری کنند کاری که در برخی از ایالت های هند ممنوع است.

بنابراین ، گاو پرستان در توجیه اقدام خود راننده های کامیون های حمل گاو را می کشند. دستکم تا کنون ۱۰ راننده مسلمان توسط گاو پرستان هندی به قتل رسیده و تعداد زیادی نیز مجروح شده اند.

همچنین ببینید:  مراسم ازدواج عجیب گاوها در هند

از زمان به قدرت رسیدن ناراندا مودی ، نخست وزیر هندو مذهب ملی گرا در سال ۲۰۱۴ گاو پرستان نیرویی مضاعف یافته اند. مودی که مدتها در برابر این پدیده سکوت کرده بود سرانجام سال گذشته میلادی این گروه های خودسر را متهم کرد که با سوء استفاده از مذهب مرتکب جنایت می شوند.

در ایالت اوتارپرادش ، پرجمعیت ترین ایالت هند ، دولت محلی جدیدی که رهبری آن را یک هندوی افراطی به عهده دارد مقابله علیه صنعت گوشت گاو که به طور سنتی در اختیار مسلمانان است ، به راه انداخته است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: