معرفی مناطق توریستی در جهان +تصاویر (سری ۲۲)

در این سری مطالب سعی کرده ایم کلکسیونی دیدنی از تصاویر زیبا و چشم نواز از سرتاسر دنیا، با ذکر محل ثبت عکس برایتان گرد آوری کنیم. شاید این تلاش ما قدم کوچکی باشد تا لحظاتی چشمانتان از دیدن پلیدی ها و ناملایماتِ روزمرگی هایمان دور شود و با دیدن صحنه هایی زیبا از این دنیای زیبا، روانی آسوده و استراحت روح را برای شما عزیزان در پی داشته باشد.

*****

 نمایی رویایی از تالابی کوچک در جزیره Miniloc واقع دراستان پالاوان در کشور فیلیپین.

جزیره Miniloc واقع دراستان پالاوان


 عکسی باشکوه از رشته‌کوه های راکی درمرکز شهر توریستی بَنف (Banff) واقع در پارک ملی بنف در ایالت آلبرتای کانادا. بنف یک شهر توریستی تفریحی و یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری در کانادا است.

رشته‌کوه های راکی درمرکز شهر توریستی بَنف (Banff)


 چشم اندازی محسورکننده از آبشار اسکگوافوس (Skógafoss) در کشور ایسلند.

 آبشار اسکگوافوس (Skógafoss) در کشور ایسلند.


 تصویری شگفت انگیز و حیرت آور از طبیعت قله (The Indian Peaks Wilderness) یک منطقه حیات وحش در شمال مرکزی کلرادو (Colorado) در ایلالت جنوب غربی آمریکا.

منطقه حیات وحش در شمال مرکزی کلرادو


 نمایی از آسمان پرستاره و خیال انگیز شهر تامپره (Tampere) در کشور فنلاند.

 شهر تامپره (Tampere) در کشور فنلاند.


 عکسی از غروب دلنشین پارک ملی کریتر لیک (Crater Lake National Park) در ایالت اورگان واقع درایالات متحده آمریکا. این پارک ۷۴۲ کیلومتر مربع وسعت دارد و دارای یک دریاچه است که عمیق ترین نقطه آن ۵۹۴ متر عمق دارد که دومین نقطه عمیق در آمریکای شمالی و نهمین در جهان است.

 پارک ملی کریتر لیک


 نمایی از یکی از شب های برفی و گرمابخش روستای گریندلوالد (Grindelwald) بخشی از منطقهٔ اینترلیکن در استان برن سوئیس. این روستا در ارتفاع ۱۰۳۴ متر بالاتر از سطح آبهای آزاد قرار دارد.

روستای گریندلوالد


 عکسی جادویی و البته واقعی از خانه های شگفت انگیز و دیدنی در کشور نروژ.

 خانه های شگفت انگیز و دیدنی در کشور نروژ


تصویری خارق العاده از دره گرند کنیون (Grand Canyon) در ایالت آریزونای آمریکا. بخشی بزرگی از گرند کنیون در پارک ملی گرند کنیون قرار دارد که یکی از اولین پارک‌های ملی در آمریکا است.

 دره گرند کنیون (Grand Canyon) در ایالت آریزونای آمریکا


 عکسی باشکوه از کوه آتشفشان شهر پوئبلا (Puebla) در کشور مکزیک. این شهریکی از پنج شهر مهم دوران استعماری کشور مکزیک است.

کوه آتشفشان شهر پوئبلا (Puebla) در کشور مکزیک


 نمایی فوق العاده از مزرعه ای بکر زیر آسمانِ با ابرهای متراکم در هنگام غروب دل انگیز خورشید در جمهوری ایسلند.

 جمهوری ایسلند


چشم اندازی خیره کننده از لحظه غروب خورشید در جزیره کوچک Boracay در فیلیپین.

جزیره کوچک Boracay در فیلیپین


نمایی باهیبت از قلعه کوهستانی لیختن اشتاین (Schloss Lichtenstein) واقع در جنوب کشورآلمان. این قلعه بر صخره هنو در رشته کوه سوَبیان آلپ واقع شده است.

قلعه کوهستانی لیختن اشتاین


طبیعت مسحور کننده ی دهکده کیندردَیک (Kinderdijk) در استان هلند جنوبی در کشور هلند. شهرت این دهکده به دلیل وجود منطقه‌ای گردشگری است که در آن تعدادی از آسیاب بادی‌های کهن قرار دارند.

 دهکده کیندردَیک


 تصویری خارق العاده و چشم نواز از شهرنیگاتا پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر استان نیگاتا در کشور ژاپن. شهر بندری نیگاتا که از قدمت تاریخی برخوردار است، امروزه به‌عنوان یکی از بنادر آزاد ژاپن شناخته می‌شود. مناطق پیرامون نیگاتا را شالیزارهای برنج نشکیل می‌دهند و این شهر بزرگ‌ترین تولیدکنندهٔ برنج در سطح ژاپن به‌شمار می‌رود.

شهرنیگاتا پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر استان نیگاتا

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: