عکس های خبری سری ۷ (ویژه جام جهانی)


سلفی خانوادگی ستاره آرژانتین قبل از بازی با ایران


عکس یادگاری نیمار و کمک داور ایرانی در برزیل


 

 

 


یکی از سربازای عزیز سنیِ کُرد عراق در حال وداع با دخترش و حرکت برای حمله به سمت گروه تروریستی


تمسخر همه جانبه اسپانیایی ها


سوتی عجیب فردوسی‌پور در «بیست چهارده»

در جریان برنامه «بیست چهارده» امروز اتفاق جالبی افتاد. عادل فردوسی پور که در میان گزارشگران صدا و سیما کمترین درصد اشتباه را دارد، در بخشی از برنامه، محبوب ترین تیم‌های جام جهانی را با توجه به پیامک های مردمی معرفی کرد.

در صدر این فهرست تیم ملی برزیل با بیش از ۳ میلیون رای قرار داشت اما عادل در لحظه خواندن نام این تیم به شکل غیر منتظره ای از کلمه «پرسپولیس» استفاده کرد. مسئله ای که بساط خنده را برای خودش و دیگر عوامل برنامه فراهم کرد. او بلافاصله در واکنش به این سوتی گفت: «آخه چرا؟!» حالا معلوم نیست وجه شباهت برزیل و پرسپولیس چیست که عادل این دو را با هم اشتباه گرفت.


تماشای جام‌ جهانی با لپ‌ تاپ و شتر در عربستان


رقص کلمبیایی ها وسط زمین فوتبالحضور خانم کاملا برهنه در هتل محل اقامت بازیکنان فوتبال انگلستان خبرساز شده است. مسولین تیم فوتبال انگلستان عنوان نموده بودند از به همراه بردن همسران بازیکنان معذورند به خاطر اینکه موجب پریشان حالی بازیکنان می شود و دغدغه فوتبال از سرشان بیرون خواهد رفت.


بازیکن تیم ملی ساحل عاج پیش از دیدار با تیم کلمبیا و هنگام سرود ملی این کشور اشک می‌ریخت که پس از پایان این دیدار، دلیل این موضوع مشخص شد. 

 

برادر این بازیکن ۲ ساعت پیش از دیدار ساحل عاج و کلمبیا درگذشت تا این بازیکن پیش از آغاز بازی کنترلش را از دست بدهد و اشک بریزد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: