اسکورت شدید تیم ملی ایران توسط پلیس برزیل + تصاویر

پلیس برزیل با تدابیر شدید امنیتی فضای اطراف تیم‌های فوتبال حاضر در جام جهانی ۲۰۱۴ از جمله ایران را کنترل می‌کند.

به گزارش سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی، بازیکنان تیم ملی صبح امروز به همراه اسکورت به محل تمرین خود رفتند. این اتفاق هر روزه برای همه تیم های ملی حاضر در مسابقات می افتد و با توجه به شروع رسمی مسابقات از روز گذشته، شمار پلیس و نیروهای اسکورت همراه تیم ها و از جمله تیم ملی ایران افزایش یافته و علاوه بر حضور پلیس فدرال، پلیس ایالتی، نیروهای ویژه پلیس و موتورسواران، امروز پلیس های جدیدی با موتورهای ویژه و مجهز به همراه ارتش کشور برزیل با زره پوش به تیم های ملی اضافه شدند. این خود بهانه ای بود تا بتوان گزارشی از اسکورت تیم ملی در مسیر کمپ کورینتیانس منتشر کرد.

این تصاویر از خودروی تیم ملی که به دنبال ملی پوشان حرکت می کرد گرفته شده و به دلیل در حرکت بودن این خودرو این تصاویر بدین نحو گرفته شده است.

این تصویر ارتش برزیل را نشان می دهد که در محل هتل تیم ها و از جمله تیم ملی ایران حضور دارند.

 در این عکس پلیس های موتور سوار مستقر در هتل تیم ملی را مشاهده می کنید که وظیفه اسکورت تیم ملی را برعهده دارنددر عکس زیر پلیس ایالتی و فدرال برزیل را مشاهده می کنید.نیروهای جدید موتور سوار ارتش برزیل با موتورهای پیشرفته و مجهز در مقابل هتلدر این تصویر که از در زمان عبور از پل روگذار اتوبان گرفته شده است، پلیس موتور سوار را نشان میدهد که در حال کنترل ترافیک برای عبور اتوبوس تیم ملی استدر تمام مسیر عبور اتوبوس ها ارتش برزیل با سلاح های پیشرفته کلیه معابر را پوشش می دهد.پلیس موتور سوار وظیفه اسکورت تیم ملی را بر عهده دارد.در این تصویر پلیس های موتور سوار اجازه نزدیک شدن ترافیک به اتوبوس را نمی دهند.در این تصاویر که مربوط به موتورسواران است، توجه به یک نکته و آن هم دوربین روی کلاه آنهاست که جالب توجه است.در عکسهای زیر دو هلی کوپتر را مشاهده می کنید مشغول گشت زنی در اطراف اتوبان منتهی به کمپ تیم ملی ایران در کورینتیانس است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: