لیگ برتر ایران داغ شد / سرخابی‌های پایتخت باز هم بازنده بودند

روز تلخ امیر قلعه‌نویی در آزادی

 

 

 

 

 

 

 

آندرانیک تیموریان هافبک دفاعی ملی‌پوش سابق استقلال انتقام سختی از امیر قلعه‌نویی گرفت.

 

 

 

 

 

 

بدترین فصل تاریخ قلعه‌نویی

امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال یکی از سنگین ترین شکست های تاریخ فوتبال خود را تجربه کرد.

شکست امروز استقلال مقابل تراکتورسازی با نتیجه ۴ ـ ۱ بدترین اتفاقی بود که می‌ توانست برای آبی ها رخ بدهد. آنها که در بازی بعد مقابل پرسپولیس قرار می‌ گیرند، امروز به طور کامل از کسب سهمیه آسیایی ناامید شدند و قطعا لیگ را با عنوان ششم تمام می‌ کنند که رده ای پایین تر از سال گذشته آبی هاست.

قلعه‌نویی که امروز تیمش یک بازنده به تمام معنا بود، شانسی برای ادامه کار در استقلال نخواهد داشت. او که پرافتخارترین سرمربی لیگ‌برتر فوتبال ایران است شاید به کمی استراحت برای بازگشت نیاز داشته باشد چراکه اتفاقی که امروز برای تیم او رخ داد شاید متعصب ترین آبی ها را هم از وی ناامید کرده باشد.

 

 

 

 

 

تونی اولیویرا سرمربی تراکتورسازی بعد از شکست ۴ بر یک استقلال با چهره ای خندان و خوشحال وارد کنفرانس مطبوعاتی شد.

تونی اولیویرا سرمربی تراکتورسازی که تا قهرمانی لیگ برتر فاصله ای ندارد در کنفرانس مطبوعاتی پاسخگوی خبرنگاران بود:

 

 

با حملات انتحاری استقلال را بردیم
یک نفر دیروز به من گفت، مربیان ضعیفی مثل شما می توانند این بازی را ببرند اما الان اینجا نیست. اشکال ندارد و این پیغام به او می رسد. ما رویای میلیون ها نفر را به واقعیت را تبدیل کردیم و بازیکنان با یک بازی خوب امتیاز گرفتند. به بازیکنانم تبریک می گویم چون تمام دستورات را در زمین اجرا کردند. هواداران ما لیاقت این برد را داشتند. ما می دانستیم با یک تیم قدرتمند بازی داشتیم و می دانستیم این تیم را چطور کنترل کنیم. از حماه های انفجاری استفاده کردیم و بردیم. اما کارمان هنوز تمام نشده و هفته اینده هم بازی داریم. ۵ روز برای بازی بعدی وقت داریم.

 

 

در زدن گل زیاده روی کردیم
اگر جادوگری بود من می گفتم می دانستم با این نتیجه می بریم. اما از هوشمان استفاده کردیم و باید در فوتبال از هوش هم استفاده کرد. در این بازی بردیم و شاید هم کمی زیاده روی کردیم اما نتیجه عادلانه بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: