کشتن مرد عراقی توسط دختر تهرانی ! +تصاویر

کشتن مرد عراقی توسط دختر تهرانی

قتل مرد عراقی توسط دختر تهرانی در خیابان دروس تهران رخ داد.

یک دختر جوان ۲۴ ساله تهرانی که مخفیانه به عقد یک مرد ۳۸ ساله عراقی درامده بود در اقدامی عجیب آن مرد را با شلیک ۳ گلوله از پای درآورد.

این دختر تهرانی جوان گفت که آن مرد اسلحه ای به من داده بود که آن را مخفی کنم و بعد از مدتی از من خواست که اسلحه را به او بدهم و زمانی که او را ملاقات کردم من را با حرفایش مسخره و تحقیر کرد و من هم سه گلوله به او شلیک کردم!

قتل مرد عراقی توسط دختر تهرانی

کشتن مرد عراقی توسط دختر تهرانی

سارا ۲۴ ساله، شوهر عراقی ۳۸ ساله‌اش را ۹ اردیبهشت امسال با شلیک سه گلوله در خیابان دروس تهران به قتل رساند و ساعاتی بعد بازداشت شد.

او در جریان تحقیقات پلیسی گفته بود بدون اجازه پدرم مخفیانه با مقتول ازدواج کردم و دو فرزند دارم. روز جنایت با شوهرم ملاقات داشتم که دعوایمان شد و از ترس این‌که او به جانم سوءقصد نکند، وی را کشتم.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی در شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران با دستور بازپرس محسن مدیرروستا، متهم به اداره دهم پلیس آگاهی تهران منتقل شد. او روز یکشنبه همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران به محله دروس منتقل شد و در حضور آنها صحنه جنایت را بازسازی کرد و گفت: شوهرم روز حادثه مرا بشدت تحقیر کرد. او مخفیانه سلاحی به تهران آورده و آن را به من داده بود.

روز حادثه زمانی که با هم ملاقات کردیم تا سلاح را به او بدهم، همه اتفاقاتی که در این چند سال بر سرم آمده بود، مقابلم چشمانم آمد. دیگر از دست بدرفتاری‌هایش خسته شده بودم. زمانی که کلت را خواست، آن را بیرون آورده و سه تیر به شوهرم شلیک کردم. کلت را هم مخفیانه کوچه بالایی پنهان کردم.

زن جوان به اتهام مباشرت در قتل عمدی شوهرش روانه زندان شد. این در حالی است که پزشکی قانونی سلامت روحی و روانی او را تائید کرده است.

قتل همسر

کشتن مرد عراقی توسط دختر تهرانی

کشتن مرد عراقی توسط دختر تهرانی

کشتن مرد عراقی توسط دختر تهرانی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: