داعش این مرد را به جرم “زنا” سنگسار کرد +تصاویر

تروریست‌های تکفیری داعش که به اتهامات واهی و دروغ به بدترین شکل ممکن مردم عراق و سوریه را اعدام می‌کنند روز شنبه یک مرد عراقی را به اتهام زنا سنگسار کردند.

 

مجله مراحم: این گروه تروریستی پس از بازداشت یک مرد عراقی در ولایت نینوا که مرکز به اصلاح اسلامی خود نام نهاده وی را به شکل فجیعی کُشتند.

 

مرد عراقی با چشمانی بسته در منطقه‌ای از نینوا آورده شده و تکفیری‌های بی‌رحم داعش با سنگ‌هایی به اندازه تکه آجر از فاصله نزدیک سر او را هدف قرار داده و سنگارش کردند.

 

داعش درحالی این جنایت خود را اجرای «حد» نام نهاده که مرد عراقی بر خلاف تمامی معیارهای اسلامی در اثبات جرم، بدون شهادت شهود و نظر قاضی عادل، به سنگسار محکوم می‌شود.

 

تروریست‌های داعش که برای ایجاد وحشت در مناطق اشغالی دست به این قبیل جنایت می‌زنند تا کنون رسوایی‌های زیادی در برنامه شرم‌آور زنا به بار آورد‌ه‌اند. در پاکسازی سنگرهای داعشی‌ها در مناطق مختلف ده‌ها نمونه از جدول‌های زمان‌بندی جهاد نکاح سران داعش با زنان و دختران فریب ‌خورده و اسیر دست تروریست‌ها، منتشر شده و به خوبی نشان می‌دهد که آن‌ها با این اقدامات وحشیانه، جز تمسخر احکام الهی و زیر سوال بردن قوانین و آموزه‌های اسلامی، هدفی ندارند.

 

این گروه شیطانی وجهه اسلام را که مبتنی بر محبت و صلح میان همگان است با ریختن خون تخریب کرده است که به هیچ وجه نمی‌توان اقدامات داعش و طرفداران آن را جهاد نامید.

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: