داعش ۲ نفر را در عراق و سوریه به طرز فجیع اعدام کرد +تصاویر

 

گروه تروریستی داعش به جنایت دیگری در سوریه دست زد.
 
جلاد داعش یک مرد سوری را در منطقه «القحطانیه» در استان «رقه» به طرز فجیعی گردن زد.
 
این گروه تروریستی دلیل این اعدام را اهانت این مرد به خداوند اعلام کرده، اما معلوم نیست که داعش براساس چه مدرکی این جرم را به این مرد سوری نسبت داده است.
 
داعش پس از تحمل شکست های متوالی در سوریه به روند اعدام های خود در این کشور سرعت بخشیده و به صورت روزانه تعدادی از مردان سوری به جرم های واهی به دست داعش اعدام می شوند.
 
این گروه تروریستی از اعدام به عنوان شیوه ای برای پیشبرد اهداف خود استفاده می کند و با اعدام های فراوان سعی می کند که در میان مردم سوریه ترس و رعب ایجاد کند تا مردم بر ضد این گروه تروریستی قیام نکنند.
 
 
گروه تروریستی داعش بیش از یک سال است که بخش اعظم استان رقه را اشغال کرده و قوانین ویژه خود را در این استان سوریه اجرا می کند.
 
 
 
 

 

 


 

 

 

گروه تروریستی داعش یک جوان عراقی را در استان «نینوی» این کشور به جرم آنچه که لواط عنوان کرده، در ملاء عام از بالای یک ساختمان بلند به پایین پرتاب کرد.

جرم لواط یکی از جرم های واهی است که داعش مردان بسیاری را در عراق و سوریه به این جرم اعدام کرده، این در حالی است که اثبات چنین جرم در شرع اسلام بسیار سخت است، اما داعش به سادگی این جرم را به افراد نسبت می دهد و آنها را به سرعت اعدام می کند.

داعش به صورت روزانه تعداد زیادی از مردان عراقی را به جرم های واهی در مناطق مختلف این کشور به گونه های مختلف اعدام می کند.

این گروه تروریستی برای ایجاد ترس و رعب در میان مردم، مراسم های اعدام را در ملاء عام انجام می دهد تا مردم با دیدن این صحنه ها جرات هیچ گونه اقدامی را بر ضد داعش نداشته باشند.

گروه تروریستی داعش از یک سال پیش تاکنون بخش اعظمی از استان «نینوی» از جمله شهر موصل را اشغال کرده و قوانین ویژه خود را در این مناطق اجرا می کند، از سوی دیگر هم ارتش عراق و نیروهای مردمی این کشور خود را برای آزادی این استان شمالی عراق آماده می کنند.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: