زنی که به نکاح داعش درامد ولی فرار کرد +تصاویر

به گزارش مجله مراحم به نقل از دیلی میل،دادگاه داعش که دو زن سوری را به دلیل درگیری و زد و خورد با یکدیگر، به اعدام محکوم کرده بود، یکی از آنها را سر بُرید اما دیگری را بخاطر ازدواجش با یکی از سرکرده های این گروه بخشید.
این زن سوری که از ترس داعشی ها نمی‌خواد هویتش فاش شود می‌گوید که توانسته بعد از ازدواج با یکی از سرکرده های داعش از حکم اعدام جان سالم به در ببرد و بعد از مدتی هم به ترکیه فرار کند.
او حالا به طور مخفیانه در یکی از شهرهای کوچک ترکیه زندگی می‌کند.

 

1143680_260 زنی که به نکاح داعش درامد ولی فرار کرد +تصاویر زنی که به نکاح داعش درامد ولی فرار کرد +تصاویر

 

 


 

 

درگیری خونین داعشی‌ها بر سر جهاد نکاح با یک زن

نیروهای داعش به دلیل اختلاف بر سر ازدواج با یک زن انتحاری، یکدیگر را به گلوله بستند.
 
سایت خبری “۲۴ نت” امارات در این‌باره گزارش داد، یک منبع امنیتی در استان صلاح الدین عراق از مجروحیت دو تروریست داعشی بخاطر درگیری بر سر ازدواج با دختر جوان انتحاری به نام نسرین خبر داد.
 
نسرین دختر غیر عرب ۲۰ ساله‌ای است که همراه یک گروه ۶ نفره برای افتتاح مدرسه زنان داعش، وارد یکی از روستاهای قضاء شرقاط در شمال تکریت در استان صلاح الدین شده بود.
 
نیروهای داعشی بر سر ازدواج با این دختر با یکدیگر به نزاع پرداختند و در نتیجه این درگیری مسلحانه این دو مرد تروریست مجروح شدند و نسرین نیز به دلیل اصابت گلوله از ناحیه پا زخمی و به بیمارستان منتقل شد.
 
در ادامه درگیری‌های داخلی در داعش هفته گذشته نیز ۳۳ عضو این گروهک تروریستی در تلعفر و شهر الکرامه با یکدیگر بر سر توزیع زنان برای جهاد نکاح و تقسیم پول و اموال دچار اختلاف شده و یکدیگر را به رگبار بستند.
 
نزاع داخلی بین عناصر داعش در پی شکست‌های متوالی در مناطق مختلف عراق و سوریه در حال گسترش است.
 
فرار عناصر داعش، اعدام‌های داخلی، رقابت بر سر کسب قدرت و درگیری‌های نظامی خونین تنها بخشی از نتایج گسترش اختلافات داخلی در بین عناصر داعش است. 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: