پیام نخست وزیر اسرائیل به مردم ایران !

بنیامین نتانیاهو
بنیامین نتانیاهو

 

 ابراز نگرانی نتانیاهو از وضعیت اینترنت در ایران

 ندا آقاسلطان را هرگز فراموش نمی‌کنم!

بنیامین نتانیاهو در یک پیام ویدئویی که تلاش دارد آن را پیامی برای ایرانیان عنوان کند، سخنانی را مطرح کرده که مبتنی بر مواضع رژیم اشغال‌گر قدس علیه جمهوری اسلامی ایران است. نتانیاهو در این ویدئو ضمن سخن‌پراکنی علیه جمهوری اسلامی ایران در تلاش است تا خود و رژیمش را دوست ملت ایران جلوه دهد.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در پیام ویدئویی خطاب به مردم ایران:

مجله مراحم؛ نتانیاهو می‌گوید: «من درباره رژیم ایران زیاد صحبت کرده‌ام اما درباره مردم ایران به اندازه کافی سخن نگفته‌ام …امیدوارم این پیام به تمام ایرانی‌ها، اعم از پیر و جوان، دین‌دار و سکولار و زن و مرد برسد.»

وی ضمن ابراز نگرانی از وضعیت اینترنت در ایران گفته می‌داند که مردم ایران دوست دارند ویدئوهایی از قبیل ویدئوی اخیر او را بدون محدودیت در اینترنت مشاهده کنند! نتانیاهو که قبلا از اینکه ایرانیان نمی‌توانند شلوار جین بپوشند ابراز تاسف کرده بود، اکنون نگرانی خود از اینکه ایرانی‌ها مجبورند با وی‌پی‌ان وارد اینترنت شوند، ابراز داشت.

نخست‌وزیر اسرائیل در سخنان خود از جریان فتنه ۸۸ به صراحت حمایت کرده و می‌گوید چهره «دانشجویان شجاعی» را که در سال ۲۰۰۹ (۸۸ شمسی) در خیابان‌ها هدف گلوله قرار گرفته‌اند فراموش نمی‌کند!

نتانیاهو همچنین اظهار داشت: «هرگز ندا [آقا] سلطان زیبا را فراموش نمی‌کنم.»

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بدون اشاره به جنایات گروه‌های تکفیری تحت حمایت غرب در سوریه، جمهوری اسلامی ایران را متهم کرد که پول مردم ایران را خرج یک کشتارگر جمعی چون بشار اسد می‌کند!

بنیامین نتانیاهو مدعی شد: «حکومت ایران تلاش می‌کند بین ما و شما دشمنی تزریق کند. ما [اسرائیل] دوست شما هستیم نه دشمنتان. ما همیشه بین مردم ایران و رژیم ایران تفاوت قائل شده‌ایم… امیدوارم روزی برسد که مردم ایران و اسرائیل آزادانه یکدیگر را در تهران و اصفهان و تل‌آویو و اورشلیم (بیت المقدس) دیدار کنند…»

منبع: خبرگزاری فارس

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: