سربازی دختران در اسرائیل +تصاویر

سربازی دختران در اسرائیل و عکس های خدمت سربازی دختران اسرائیلی را در ادامه ببینید.

تصاویری از سربازی دختران در اسرائیل

بعد از اینکه وزیر عدل اجتماعی اسرائیل افشاگری درباره تجاوز های جنسی به دختران اسرائیلی کرد حنجالی بزرگی در رسانه های این کشور غاصب برپا شده است

 گیلا گملیئل وزیر عدالت اجتماعی اسرائیل روز شنبه در گفتگو با روزنامه اسرائیلی یدیعوت آحارونوت اظهار کرد در جوانی زمانی که در ارتش سرباز بوده است، چندین بار برای مرخصی گرفتن خود را در اختیار فرماندهان قرار میداده تا به او مرخصی بدهند.

همچنین ببینید: کتک زدن مردم اسرائیل به خاطر نرفتن به سربازی +تصاویر

او در ادامه تاکید کرد که موضوع آزار و اذیت جنسی خود را فاش کرده تا زمینه را برای حل معضل آزار و اذیت جنسی نیروهای زن ارتش فراهم کند.

بر اساس قانون خدمت سربازی در اسرائیل دختران و پسران از سن ۱۸ سالگی بایست به خدمت ارتش در بیایند. با این حال دختران در صورتی که اعلام کنند مذهبی هستند از این قانون مستثنی خواهند بود، ولی اکثر دختران به خدمت سربازی می روند.

دختران در همه زمینه ها از جمله خلبانان هواپیماهای جنگی تا افسران اطلاعات به کار گرفته می شوند. با این وجود وظایفی وجود دارد که مختص مردان است مانند: سربازان پیاده نظام و هدایت کنندگان تانک.

عکس های خدمت سربازی دختران اسرائیلی

سربازی دختران در اسرائیل,دختران اسرائیلی سربازی دختران در اسرائیل,دختران اسرائیلی سربازی دختران در اسرائیل,دختران اسرائیلی سربازی دختران در اسرائیل,دختران اسرائیلی سربازی دختران در اسرائیل,دختران اسرائیلی سربازی دختران در اسرائیل,دختران اسرائیلی سربازی دختران در اسرائیل,دختران اسرائیلی سربازی دختران در اسرائیل,دختران اسرائیلی سربازی دختران در اسرائیل,دختران اسرائیلی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: