اعدام جاسوسان اسرائیل در ملاء عام + تصاویر

مقاومت اسلامی فلسطین ۷ جاسوس دیگر رژیم صهیونیستی را اعدام کرد تا تعداد جاسوسانی که از صبح امروز جمعه در غزه اعدام شده‌اند به ۱۸ تن برسد.
این نخستین اعدام علنی در منطقه غزه از دهه ۹۰ میلادی تاکنون است؛ این اعدام علنی به هنگام خروج نمازگزاران از مسجد العمری در میدان فلسطین یکی از شلوغ ترین میادین شهر غزه انجام شد.
مقامات امنیتی در حماس گفتند که ۱۱ نفر دیگر هم علاوه بر این افراد به اتهام جاسوسی برای اسرائیل، در یکی از مراکز پلیس در نزدیکی شهر غزه، تیرباران شدند.
در یکی از تابلوهای نصب شده در محل اعدام علنی افراد متهم به جاسوسی نوشته شده بود: “این افراد اطلاعاتی از تونل ها، تسلیحات، خانه مقامات حماس و مراکز موشک ها در منطقه غزه را به اسرائیل داده بودند. اسرائیل این مراکز را بمباران کرد و توانست بسیاری از نیروهای حماس را به شهادت برساند. برهمین اساس حکم اعدام انقلابی این افراد صادر و اجرا می شود.”
این در حالی است که گردان‌های القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی حماس از به شهادت رسیدن ۳ تن از فرماندهان خود در حملات هوایی اسرائیل به منزل آنان در تل السلطان خبر داد.
این ۳ فرمانده برجسته حماس محمد ابوشماله، محمد برهوم و رائد العطار نام داشتند که در حملات هوایی رژیم صهیونیستی در شرق رفح به شهادت رسیدند.
العطار در عملیات ربودن گلعاد شالیت در سال ۲۰۰۶ مشارکت داشت و اسرائیل پیش از این در جریان حمله به غزه تلاش کرده بود که العطار را به شهادت برساند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: