جنجال شوخی معلم اصفهانی با یک دانش آموز +فیلم

ماجرای شوخی معلمان با دانش آموز اصفهانی و دردسر انتشار فیلم آن

 انتشار فیلمی از یک دانش آموز دبستانی در اصفهان با واکنش بسیار کاربران شبکه های مجازی روبرو شده است.

 

 

دانلود این ویدئو

 

جنجال شوخی معلم اصفهانی با دانش اموز

  این نخستین بار نیست که خطایی از سوی یک معلم در برخورد با دانش آموزان رخ می دهد اگرچه جنس این خطاها متفاوت است و بیشتر آنها در خصوص تنبیه بدنی دانش آموزان است اما نمونه آشنای آن انتشار فیلمی از نحوه پاسخگویی یک کودک به معلم خود بود که موجب شد دانش آموز ترک تحصیل کند. داستان “بیژن استرس” شاید برای همه به ویژه کاربران شبکه های اجتماعی آشنا باشد داستانی که آینده یک کودک را تغییر داد.
 
محمدحسن قائدی ها، مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان در خصوص فیلم منتشر شده از دانش آموز اصفهانی، در شبکه های مجازی به خبرنگار ایسنا گفت:این اتفاق یک شوخی بوده است و به دنبال بی تدبیری و در اوج بی فکری ناظم مدرسه اتفاق افتاده است.
 
وی تاکید کرد که هیچ بازرسی از آموزش و پرورش در مدرسه حضور نداشته و ناظم تنها به دلیل اینکه این دانش آموز خوش صحبت بوده قصد داشته با او بازی کند که متاسفانه یک نفر از این ماجرا فیلم برداری و آن را منتشر کرده است.
 
در حالی مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان این ماجرا را شوخی عنوان می کند که علی راکی، روان شناس کودک که فیلم را هم به صورت کوتاه شده و هم به صورت کامل دیده است این رفتار را مصداق کودک آزاری می داند.
 
وی معتقد است فیلم کاملی که از این کودک در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود نشان می دهد که کودک کاملا جدی است و هیچ نمایشی بازی نمی کند. فلیم نشان می دهد که ناظم مدرسه، از ابتدا در کمین بوده تا دانش آموز بدود و او را بگیرد و با این عنوان او برایشان حرف بزند، زیرا شکل حرف زدن کودک برای سایرین مایه تمسخر بوده است.
 

واکنش به شوخی تمسخرآمیز با دانش آموز اصفهانی

علیرضا مهدی در مورد انتشار فیلم یک دانش آموز اصفهانی توسط مسئولان مدرسه و تهدید وی به اخراج از سوی بازرس آموزش و پرورش، گفت:دانش آموز هشت ساله در مدرسه سیف اصفهان درس می خواند و این فیلم چندی قبل توسط مدیران و معلمان از وی ضبط شده است.

وی با محکوم کردن این اقدام مسئولان و معلمان مدرسه، گفت:این اقدام، بی تدبیری و مزاح بی جایی بوده که از سوی همکاران ما سر زده است.

به گفته مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان اصفهان، در فیلم به حضور بازرس آموزش و پرورش اشاره شده است که این موضوع کذب بوده و در آن زمان بازرسی به مدرسه اعزام نشده بود.

مهدی از بازخواست مسئولان مدرسه خبر داد و افزود:در پی این اتفاق، مدیر و مسئولان مدرسه به آموزش و پرورش احضار شدند و به دنبال تحقیق از آنها در مورد چرایی انجام این اقدام هستیم.

وی افزود:پس از توضیحات مدیر و مسئولان و معلمان مدرسه با خاطیان برخورد جدی خواهد شد. همچنین در صورت شکایت خانواده دانش آموز به این موضوع نیز رسیدگی می کنیم.

جنجال شوخی ناظم بادانش آموز اصفهانی در شبکه های اجتماعی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: