خودروی کشتی‌گیر کرمانشاهی را به رگبار بستند +عکس

مجله مراحم: منصور کیانی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، درباره حمله فرد یا افراد ناشناس به فریدون قنبری ملی‌پوش سابق کشتی ایران و تیراندازی به سمت وی اظهارکرد: فریدون قنبری ملی پوش باسابقه کشتی کشور، عصر روز گذشته در حالی که مشغول رانندگی در خیابانهای شهر صحنه بود توسط افراد ناشناس مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

وی ادامه داد: با توجه به شدت جراحاتی که بر اثر اصابت چندین گلوله به فریدون قنبری وارد شد، سریعا او را به بیمارستان طالقانی شهر کرمانشاه انتقال می‌دهند. وی در حال حاضر در بیمارستان طالقانی شهر کرمانشاه بستری است و مراحل درمان خود را طی می کند.

دکتر فرشید رییسی رییس بیمارستان طالقانی کرمانشاه نیز در گفت و گو با ایسنا در این باره اظهار کرد: یک گلوله به کتف چپ، یک گلوله به صورت و دو گلوله به کف دو دست فریدون قنبری اصابت کرده است اما با این وجود حال قنبری رضایت بخش است.

همچنین فرزاد پورنظری رییس مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی استان کرمانشاه نیز در گفت‌وگو با ایسنا در این باره خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی بلافاصله تحقیقات خود را برای دستگیری عامل یا عاملان این تیراندازی آغاز کرده و هنوز علت این حادثه مشخص نیست.

به گزارش ایسنا، فریدون قنبری مدال طلای آسیا و جوانان جهان را در کارنامه خود دارد و در مسابقات جهانی ۲۰۰۳ نیویورک عضو تیم ملی ایران بود.

 

خودروی کشتی گیر کرمانشاهی را به رگبار بستند +عکس

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: