دستگاه لیزر یاب در ورزشگاه آزادی نصب شد

دستگاه لیزر یاب در ورزشگاه آزادی نصب شد تا هر تماشاگری به روی چشم بازیکنان لیزر انداخت شناسایی و دستگیر شود. (پرسپولیس به همین علت از حضور تماشاگران محروم شد)

در ابتدای بازی استقلال و العین یکی از تماشاگران به روی بازیکنان العین لیزر انداخت که با حمله دیگر هواداران استقلال رو به رو شد و استقلالی ها مدعی شدند که او پرسپولیسی است و با این کار میخواهد که استقلال را از حضور تماشاگران محروم کند.

دستگاه لیزر یاب در ورزشگاه آزادی

دستگاه لیزر یاب در ورزشگاه آزادی

نصب دستگاه لیزر یاب در ورزشگاه آزادی

تیم‌های فوتبال استقلال و العین امارات از ساعت ۲۰:۴۵ امروز (دوشنبه) در حضور نزدیک به ۵۵ هزار نفر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفته‌اند.

* با توجه به محرومیت پرسپولیس به جهت تخلف تماشاگرانش در مسابقه برابر لخویای قطر؛ بارها از بلندگوی ورزشگاه توسط لیدرها و مسئولان به تماشاگران اخطار داده شد که از انداختن لیزر و مواد محترقه جلوگیری کنند. همچنین دستگاهی با عنوان شناسایی لیزر در کنار زمین دیده می‌شود.

* در حالی که بازی روند خود را طی می‌کرد، ظاهرا هواداران استقلال متوجه حضور یک هوادار در میان خود شده و مدعی بودند که او پرسپولیسی است و در حال انداختن لیزر است به همین دلیل آنها به دنبال این هوادار رفتند که هوادار مذکور پا به فرار گذاشت. با سر و صدای هواداران، ماموران به دنبال این هوادار رفتند تا او را دستگیر کنند.

* علیرضا منصوریان کنار زمین جنب و جوش زیادی دارد و مدام با شاگردانش صحبت می‌کند.

* تعدادی از هواداران استقلال با پرچم‌های ایران در ورزشگاه آزادی حضور یافته‌اند.

* با توجه به این که نخستین بار است که سید مجید حسینی در پست هافبک دفاعی به میدان می‌رود بازیکنان با او صحبت می‌کنند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: