علیرضا پهلوی: خواهش میکنم اجازه بدهید به ایران برگردم

یک مقام سابق امنیتی گفت: ما با یک واسطه به رضا پهلوی وصل شدیم که او گفت اجازه بدهید به ایران برگردم. 

 

علیرضا پهلوی , عکس علیرضا پهلوی در کنار خانواده , گریه علی رضا پهلوی

علیرضا پهلوی , عکس علیرضا پهلوی در کنار خانواده , گریه علی رضا پهلوی

 

مجله مراحم: اکبر خوش کوشک از نیروهای سابق وزارت اطلاعات در گفتگو با  “هفته نامه صدا” خاطرنشان کرد: هرکس که قصد برخورد نظامی با جمهوری اسلامی را نداشته باشد آزاد است. اصلا فرخ نگهدار باشد یا رضا پهلوی باشد. ما با یک واسطه به رضا پهلوی هم وصل شدیم.رضا پهلوی گفت: اجازه بدهید به ایران برگردم. این را برای اولین بار می شنوید. رضا پهلوی خیلی برای آمدن به ایران آماده بود اما اطرافیانش منصرفش کردند. الان هم رضا پهلوی در کنترل جمهوری اسلامی است. ما دیگر در جمهوری اسلامی مخالف مسلح نداریم. 

 

 

علیرضا پهلوی , عکس علیرضا پهلوی در کنار خانواده

 

 

یکی دیگر از کارهای ما این بود که کسانی که در ایران بودند و قصد داشتند از کشور بروند را تشویق می کردیم از کشور خارج شوند. دلیل آن هم این بود که نگویند کشور ما یک کشور بسته است.

 

در خصوص بازگشت افرادی که در خارج از کشور بودند و می خواستند به ایران برگردند، آقای علیرضا نوری زاده خیلی با ما همکاری می کرد. همچنین افرادی مقل شهرام همایون، ضیا آتابای و غیره.

تمام تلوزیون های فارسی زبان خارج از کشور به جز بی بی سی و صدای آمریکا، از همان موقع تحت نظارت جمهوری اسلامی هستند. به جمهوری اسلامی فحش هم می دهند اما کارهای لازم را هم انجام می دهند. یعنی جمهوری اسلامی چنین پتانسیلی دارد که بتواند اینها را جذب کند.

 

شبکه من و تو

 

من در آمریکا و اروپا با خیلی ها که رفته بودند صحبت کردم. کسانی که ارتشبد بودند، سپهبد بودند، وزیر بودند، معاون وزیر بودند و بالاخره در حکومت گذشته منصب دار بودند، ما با اینها صحبت کردیم. خیلی از اینها به ایران برگشتند و زندگی شان را پس گرفتند و دوباره از ایران رفتند. یعنی به ایران می آیند و می روند. رفت و آمد دارند.

وی همچنین در این گفتگو در پاسخ به سئوالی درباره ماجرای قتل شاپور پختیار  تصریح کرد: این اولین مصاحبه ای است که من در آن به این موضوع می پردازم. من واقعیت ماجرا را برای شما بازگو می کنم. آقای شاپور بختیار بعد از پیروزی انقلاب در ایران بود. در شورای انقلاب عده ای می خواستند که او دستگیر نشود و از ایران خارج شود. شاپور خیلی راحت و با یک پاسپورت خارجی از ایران خارج شد و تصور  هم می کرد که کسی متوجه نشده که او دارد از کشور خارج می شود. بختیار در فرانسه مستقر شد. در منطقه ای زندگی می کرد که رئیس پلیس آنجا پسر خودش بود. 

خوش کوشک افزود: آقای بختیار مواد مخدر مصرف می کرد و مسائل جنسی هم داشت، آقای بختیار مسائل اخلاقی با خانواده آقای بویراحمدی پیدا می کند. بویر احمدی با دو نفر از نزدیکانش به بهانه دیدار و احوالپرسی به خانه بختیار می روند و آنطور که پلیس فرانسه گزارش داده آقای بختیار را خفه می کنند و دست و گردنش را می پیچانند و مستخدمش را هم می کشند. خیلی راحت از خانه خارج می شوند و می روند. بنا براین،این قتل بر سر یک دعوای خانوادگی بوده و روی این موضوع بررسی شده است.

 

 

d4a682ea14914fc5ec764eda26e

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: