لکسوس ۲۰۱۶ با لاستیک هایی از جنس یخ + عکس و فیلم

مجله مراحم: Lexus NX Ice Wheels در ماه اکتبر، لکسوس یک ماکت در ابعاد واقعی و البته «کاربردی» از IS با استفاده از اریگامی به نمایش گذاشت و حالا هم، برند لوکس محصولات تویوتا راه دیگری برای نشان دادن سطح مهارت به کار رفته در ساخت خودروهایش پیدا کرده است.

 

فیلم: تبلیغ لکسُس با چرخ های یخی

مدلی که برای این منظور انتخاب شده، NX که به صورت کاملاً منجمد و به مدت ۵ روز در دمای ۳۰ درجه زیر صفر درجه سانتیگراد نگهداری شده است. این در حالی است که به گفته لکسس، پس از این فرآیند، این خودرو پس از اولین تلاش، بدون هیچ مشکلی روشن شده است.

 

 

فیلم: تبلیغ لکسُس با چرخ های یخی

 Lexus NX Ice Wheels ساخت چرخ ها و تایرهای یخی به بیش از ۳ ماه تحقیق، طراحی و تست زمان نیاز داشته است. چیزی که در اینجا می بینید محصولات کار شرکت مجسمه سازی یخی «هملیتون آیس اسکالپترز» است که پس از اسکن لیزری چرخ ها و تایرهای NX واقعی، بازسازی آن در نرم افزار کامپیوتری طراحی و استفاده از تکنیک های کنترل عددی، رنگ واقعیت به خود گرفته است.

 Lexus NX Ice Wheels برای ساخت یخ، از یک آب با درجه سختی کم از یک جریان سطحی گرفته شده تا در هنگام خروج از فریزر، کاملاً شفاف باشد. ضمن اینکه برای اطمینان از توانایی چرخ های یخی برای تحمّل وزن NX، از پلاستیک شفاف اکریلیک برای افزایش مقاومت آنها استفاده شده است.

 

فیلم: تبلیغ لکسُس با چرخ های یخی

در انتها، یک سری چراغ های LED نیز به چرخ ها اضافه شده تا ظاهری جذاب تر برای این کراس اور ایجاد شود.

 

دانلود این ویدئو

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: