شیر خشمگین سیرک مشهد مربی‌اش را تیکه پاره کرد + فیلم (۱۸+)

تعدادي از تماشاگران سيرک کوهستان پارک شادي مشهد، با مشاهده تقلاي مربي سيرک که سرش در دهان شير بود، ابتدا چنين تصور کردند اين حرکت مربي هم جزئي از نمايش است، اما وقتي متوجه شدند شير گرسنه و خشمگين با فشار آرواره‌هاي خود قصد جدا کردن سر مربي را دارد، وحشت‌زده از محل سيرک متواري شدند و موضوع را به مرکز فوريت هاي پليسي ۱۱۰ گزارش کردند.

 

سلماز از تهران

مجله مراحم: به دنبال اين تماس، بلافاصله مأموران در محل حادثه حضور يافتند و مشاهده کردند يک قلاده شير تنومند با حمله به مربي خود و زخمي کردن وي، سر او را به دهان گرفته و تلاش ديگر مربيان براي نجات مربي نگون‌بخت بي فايده است.

به دنبال اين ماجرا و از آنجا که هر لحظه احتمال مي رفت سر مربي با آرواره‌هاي شير تنومند از بدنش جدا شود، يکي از مأموران انتظامي با شليک گلوله به شير خشمگين، مربي را که آخرين لحظات عمر خود را سپري مي کرد، نجات داد.

با نجات مربي ۲۲ ساله، وي که از ناحيه سر، دست، پا و گردن به‌شدت مجروح شده بود، به کمک مأموران پليس و با يک دستگاه آمبولانس اورژانس به بيمارستان منتقل شد.

اين شير خشمگين که “اسکار” نام داشته است تا آن زمان، به مدت شش سال تحت تعليم و تربيت مربي جوان خود قرار داشت.

لازم به ذکر است که این خبر مربوط به چند سال پیش میباشد. (سال ۱۳۸۵)

 

[wppjwp preview=”http://img.morahem.com/wp-content/uploads/2015/02/Untitled-212.gif” video=”http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1393/11/27/908387_226.flv” duration=””]

 

 

دانلود با لینک مستقیم

حجم: ۸ مگابایت

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: