رستورانی که برای مشتریان مسابقه برگزار میکند +تصاویر

آیا گرسنه هستید؟ واقعاً گرسنه‌اید؟ خوب ما یک وعده غذایی بسیار کامل برایتان سراغ داریم.

مجله مراحم: رستوران «گُلد کاری» فهرست غذای خاصی به نام «فهرست مبارزه» دارد. حتی در دنیای ابر غذاهای ژاپنی هم فهرست غذای این رستوران بسیار غیرعادی و عجیب است. مثلاً اگر شما یکدست خورشت کاریِ ۲ کیلوگرمی به قیمت ۱۹۸۰ یِن (۱۸.۹۰ دلار) را از «فهرست مبارزه» ی این رستوران سفارش دهید و ظرف ۱۵ دقیقه آن را کاملاً بخورید، آن‌وقت غذا رایگان خواهد بود. اگر یکدست خورشت کاریِ ۴ کیلوگرمی به قیمت ۳۴۸۰ یِن (۳۳ دلار) را ظرف مدت نیم ساعت تمام کنید غذا رایگان محسوب می‌شود؛ اما اگر یکدست خورشت کاریِ ۶ کیلوگرمی به قیمت ۴۹۸۰ یِن (۴۸ دلار) را ظرف مدت نیم ساعت تمام کنید نه‌تنها پولی بابت صورت‌حساب پرداخت نمی‌کنید بلکه رستوران جایزه‌ای به مبلغ ۳۰۰۰۰ یِن (۲۸۵ دلار) به شما خواهد داد.
 

رستورانی که برای مشتریان مسابقه برگزار میکند +تصاویر

بخورید و پولدار شوید! + تصاویر

آخرین مبارزه این فهرست یکدست خورشت کاریِ ۱۰ کیلوگرمی به قیمت ۸۰۰۰ یِن (۷۶ دلار) است که اگر آن را ظرف مدت یک ساعت تمام کنید علاوه بر رایگان بودن غذا جایزه‌ای ۱۰۰۰۰۰ ینی (۹۵۳ دلار) به شما داده می‌شود.

جالب است بدانید بهار گذشته در یکی از شعب رستوران «گُلد کاری» در بانکوک فردی غذای ۱۰ کیلویی این فهرست را سفارش داد و در مدت یک ساعت ۶ کیلوی آن را خورد اما بیشتر از آن نتوانست و شکست خورد.

بخورید و پولدار شوید! + تصاویر

بخورید و پولدار شوید! + تصاویر

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: