موهای ۲ متری یک دختر او را مشهور کرد (تصاویر)

موهای ۲ متری یک دختر او را در شبکه های مجازی بسیار مشهور کرده است. این دختر با موهای ۲ متری بسیار پرطرفدار شده است موهای او ۲ کیلو وزن دارد که البته در نوع خود جذاب و زیباست.

این دختر جوان وقتی که شنید همسرش از موهای بلند خوشش می آید موهای خود را دیگر کوتاه نکرد.

موهای ۲ متری یک دختر

موهای 2 متری یک دختر

 

آلیا ۲۷ ساله از لتونی ۲۰ سال است که موهای خود را بلند می کند و آن ها را ۲.۳ متر رسانده و حتی موهایش فضای مخصوصی در رختخواب دارند. موهای او ۲ کیلوگرم وزن دارند و این وزن فشار زیادی به شانه های او وارد می کند. یک روز کامل طول می کشد تا موهای او در معرض هوا خشک شوند و یک ساعت طول می کشد تا آن ها را شانه کند.

آلیا دختری با موهای دو متری

موهای 2 متری یک دختر

موهای بلند آلیا

موهای 2 متری یک دختر

موهای بلند یک دختر

موهای 2 متری یک دختر موهای 2 متری یک دختر

 

همسرش ایوان می گوید موهای او را به عنوان یکی دیگر از اعضای خانواده می بیند حتی باوجود اینکه فضای خواب آن ها را محدود می کند. آن ها حتی تعطیلات خود را حول نیازهای مراقبتی موهای آلیا برنامه ریزی می کنند.

همچنین ببینید: رکورد بلند ترین موهای دنیا +تصاویر

الهام بخش آلیا برای بلندکردن موهایش شخصیت افسانه ای راپونزل بوده که چنان موهای بلندی داشته که شاهزاده از آن بالا آمده تا او را از قلعه جادوگر نجات دهد.

هرچند آلیا و همسرش عاشق موهای بلند او هستند اما افراد زیادی در فضای مجازی بلندی موهای او را دوست ندارند و پیام هایی می دهند که آلیا به آن ها توجه نمی کند.

همچنین ببینید: زنانی در چین که بلندترین موهای جهان را دارند +تصاویر

موهای او به مراقبت زیادی نیاز دارد اما آلیا با کوتاه کردن ماهیانه آن ها و استفاده از بسیاری از محصولات رایگان، هزینه مراقبت را به حداقل رسانده است. باوجود مشکلات زیادی که موی بلند برای او به همراه دارد آلیا قصد کوتاه کردن آن ها را ندارد.

موهای ۲ متری یک دختر او را مشهور کرد

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: