اتاق خبر مجله مراحم ،خبرهای کوتاه و جالب (۱۷)

محمد علی کلی درگذشت

شبکه تلویزیونی الجزیره لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد محمدعلی کلی بوکسور معروف مسلمان آمریکایی در سن هفتاد و چهار سالگی درگذشت.
 
 
محمد علی کلی درگذشت/ اسطوره بوکس جهان چهره در نقاب خاک کشید+تصاویر
سخنگوی خانواده کلی امروز اعلام کرد قهرمان سه دوره بوکس سنگین وزن جهان در بیمارستانی در شهر فینیکس به دلیل عارضه تنفسی جان باخت.
 
محمد علی از روز پنج شنبه در این بیمارستان بستری بود.اسطوره بوکس سنگین وزن جهان به مدت ۳۲ سال به بیماری پارکینسون مبتلا بود.
 
logo-majale
 
 فرود اضطراری سؤالات امتحانی با چتر 
علی رغم محاصره وگلوله باران وحشیانه پی درپی شهرهای فوعه وکفریا درحومه شمالی ادلب هواپیماهای سوری با چتر سوالات امتحانی را بر فراز این دوشهر رها کردند و امتحانات برگزار شد .
 
 
دروغ‌های نامزدهای ریاست‌جمهوری آمریکا موضوع گزارش ویژه این هفته نشریه ویک
 
 
 
logo-majale
 
درگيري مخالفان و حاميان دونالد ترامپ در شهر سان ديه گو ايالت کاليفرنيا
 
 
 
logo-majale
 
غش کردن در مراسم ارتحال امام خمینی
 
غش کردن در مراسم ارتحل امام خمینی, غش کردن
logo-majale
 
حمایت پدر گلشیفته فراهانی از دخترش
 
http://babam.ir/wp-content/uploads/2015/01/2057208876-babam-ir.jpg
بعد از رسوایی‌هایی گلشیفته فراهانی، حالا نوبت به پدر رسیده تا در مقام دفاع از دخترش برآید و او را افتخار هنر ایران بخواند!

بهزاد فراهانی در فایل صوتی که اخیرا از وی منتشر شده است با حمایت از آنچه که کارهای هنری  (شما بخوانید ضدفرهنگی) دخترش خوانده، گلشیفته را یکی از مفاخر سینمای ایران معرفی می‌كند.

 
 
 
logo-majale
 
بهناز جعفری بازیگر سینما و تلویزیون در پست اینستاگرامی خود از بیماری اش خبر داد و نوشت: «بهناز جعفری هم به بیماری آتنه فقیه نصیری دچار شد»
وقتی این تیتر را در فضای مجازی خواندم دلم خواست با صدای بلند فریاد بزنم : بیماری آتنه فقیه نصیری یامن ياهمه‌ی ما اسم دارد : «ام اس» مخفف مولتیپل اسکلروزیس است که قطعا خاطر هیچکداممان به خوبی نمی‌ماند؛ اسم قلمبه سلمبه‌ای است و احتمالا در تکرار چند باره‌اش زبانمان می‌گیرد و شاید اسباب خنده‌ی خود و اطرافیانمان شویم.

 
بازیگر دیگری به
logo-majale
 
امحا بیش از ۱۲ هزار بطری مشروبات الکلی در آستانه ماه مبارک رمضان در جاکارتا اندونزی صورت گرفت.

عکس/ در آستانه ماه مبارک رمضان صورت گرفت
 
logo-majale
 
 
روزی یکبار در سال دریای ژاپن به خاطر تجمع ماهی های شب تاب خلیج تویوما می درخشد و مردم زیادی پس از مطلع شدن جمع می شوند تا این پدیده را ببینند.
 
 
این پدیده برای افراد محلی نیز عادی نیست و علت تجمع این ماهی های تابنده در یک زمان خاص هنوز مشخص نشده است.
 
در ادامه تصاویری از این دریای شگفتی آفرین مشاهده می کنید.
 

درخشش عجیب ترین دریای ژاپن+تصاویر
 
درخشش عجیب ترین دریای ژاپن+تصاویر
 
logo-majale
 
 

ویدئویی که از بد شدن حال ترانه علیدوستی در میان جمعیتی که به استقبال عوامل فیلم فروشنده در فرودگاه رفته بودند منتشر شد، بهانه ای شد تا کاربران دلیل آن را از وی جویا شوند و او در پاسخ به سوالات آنها پرده از بیماری خود برداشت.

خانم علیدوستی در تازه ترین توئیتش در توئیتر از بیماری حادش خبر داد و اذعان کرد که به خاطر این بیماری نمیتواند سوار اتبوس و مترو شود.
   ترانه علیدوستی در پاسخ به سوالات کاربران در مورد غیب شدن سریعش از فرودگاه، در پست های صفحه توئیترش از ابتلا به بیماری “کلاستروفوبیا” خبر داد و اذعان کرد به دلیل مبتلا بودن به این بیماری به ندرت می تواند سوار مترو و اتوبوس یا آسانسور بدون آینه شود.

 

بیماری حاد ترانه علیدوستی: نمی توانم سوار مترو و اتوبوس شوم

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: