حاشیه کنسرت مجید خراطها در سالن اریکه ایرانیان +تصاویر

کنسرت «مجید خراطها» در سالن «اریکه ایرانیان» برگزار شد. این برنامه که سومین کنسرت رسمی او از زمان اخذ مجوز رسمی فعالیت بود طی روزهای ۱۳ و ۱۴ اسفندماه در تهران روی صحنه رفت. یکی از دلایل شهرت طرفداران مجید خراطها برای خلق لحظات جالب در کنسرت های او است. در هنگام اجرای قطعه «دیگه میرم» دو تن از تماشاگران بنری را روی دست های خود بلند کردند که با توجه به مضمون ترانه روی آن نوشته شده بود: «کفشاتو قایم بکنم؟»! که تماشای این صحنه با لبخند خراطها و اعضای ارکسترش همراه بود.

 


 

خواننده آلبوم «دیگه میرم» پیش از قطعه «حلقه» گفت:«این قطعه تقدیم به کسانی است که هرگز نرسیدند و گاهی بهتر است هرگز نرسید تا اینکه دیر رسید». کمی از آغاز این ترانه نگذشته بود که یکی از طرفداران خراطها با سرعت بالا خود را به استیج رساند و لحظاتی خواننده محبوبش را در آغوش گرفت. چند لحظه بعد دومین نفر که قصد پرش روی استیج را داشت توسط نیروهای حراست متوقف شد.

در اواخر برنامه نیز نفر سومی قصد انجام این اقدام دور از عرف اجراهای داخلی را داشت که با هوشیاری عوامل اجرایی ، توفیقی نصیبش نشد. این سه نفر به صندلی های خود هدایت شدند و بالای سر هرکدام یک نیروی حراست تا پایان برنامه ایستاد!

در بخش دیگر برنامه ، خراطها اعلام کرد که پدر و مادرش نیز در سالن حضور دارند و بوسه ای بر دستان آنها زد و گفت:«اکنون می خواهیم از تمامی مادران قدردانی کنیم. می خواهیم این بخش را به مادرانی تقدیم کنیم که نیستند و یا سالمندانی که روی تخت بیمارستان هستند». او پشت پیانو نشست و قطعه «مادر» را در یک فضای احساسی خواند و اشک از چشمان خودش و اغلب حضار جاری شد.

حاشیه ها 
*علاوه بر بنرهایی که گاها از سوی تماشاگران نمایش داده می شد ، یکی از حاضرین با هماهنگی عوامل سالن به روی استیج رفت و یک بنر بزرگ حاوی اشعار خراطها را به او تقدیم کرد.
* در سانس های اول و دوم این کنسرت نیز تابلو فرشی نفیس به این خواننده از سوی دوستدارانش اهدا شد.
* احمد پور مخبر و پسرش ، علی کاظمی، نفیسه روشن و همسرش و نعیمه نظامدوست از دیگر چهره هایی بودند که در سالن اجرای برنامه حضور داشتند.

 

 
 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: