مائده برهانی اولین لژیونر والیبال بانوان ایران +تصاویر

مائده برهانی اولین لژیونر تاریخ والیبال بانوان ایران+تصاویر

مائده برهانی ، بازیکن تیم ملی‌ والیبال ایران به تیم شومن بلغارستان پیوست. به این ترتیب خانم برهانی نخستین بانوی والیبالسیت ایرانی است که در یک باشگاه خارجی بازی می‌کند.

مائده برهانی

حدود سه هفته پیش خبری مبنی بر پیشنهاد یک باشگاه بلغارستانی به دو والیبالیست تیم ملی بانوان ایران اعلام شد اما این دو بازیکن برای پیوستن به باشگاه شومن بلغارستان منتظر پاسخ مثبت باشگاه‌شان بودند. در این بین مسئولان بانک سرمایه بالاخره با رفتن مائده برهانی بازیکن این تیم به این باشگاه موافقت کردند تا بلندزن تیم ملی والیبال بانوان ایران اولین لژیونر تاریخ این رشته باشد. برهانی امشب راهی بلغارستان می‌شود تا در نیم فصل دوم لیگ ۸ تیمی این کشور به میدان برود. زینب گیوه دیگر بازیکنی که منتظر پاسخ مثبت باشگاه دانشگاه آزاد بود نیز به نظر می‌رسد رضایت باشگاه خود را جلب کرده و به همراه برهانی به این تیم بلغارستانی می‌پیوندد. البته هنوز رفتن زینب گیوه دریافت کننده تیم ملی بانوان قطعی نشده است.

در زیر تصاویر ورزشی و شخصی مائده برهانی می توانید مشاهده کنید :

عکس های مائده برهانی

مائده برهانی,عکس های مائده برهانی,آلبوم عکس مائده برهانی
مائده برهانی,عکس های مائده برهانی,آلبوم عکس مائده برهانی
مائده برهانی و فرزندش
مائده برهانی و فرزندش
بیوگرافی مائده برهانی,تصویر مائده برهانی
بیوگرافی مائده برهانی,تصویر مائده برهانی

عکس مائده برهانی
عکس مائده برهانی

مائده برهانی : مسائل مالی در لژیونرشدنم اهمیت ندارد

مائده برهانی در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: برای من رفتن به لیگ بلغارستان به هیچ وجه از نظر مالی مهم نیست و به این موضوع اصلاً فکر نمی‌کنم. حضورم صرفاً برای کسب تجربه، پیشرفت و کمک به والیبال بانوان ایران است.

وی ادامه داد: اگر از ابتدای فصل به تیم «شومن کلاب صوفیه» می‌رفتم مبلغ قراردادم بسیار بیشتر بود. در حال حاضر فقط سه ماه برای این تیم بازی خواهم کرد و برای سه ماه هم مبلغ خوبی به‌نسبت بازی در ایران می‌گیرم. اگر بخواهیم این مبلغ را تقسیم کنیم هم به‌نسبت سه ماهی که در ایران بازی می‌کنم هم بیشتر دریافت می‌کنم.

قطرپاسور تیم والیبال بانک سرمایه تأکید کرد: به‌نظرم این مسائل را باید کنار بگذاریم. اینکه برخی نظرات شخصی خود را در برخی رسانه‌ها اعلام می‌کنند صحیح نیست. به‌جای این مسائل باید از فرصت پیش‌آمده حمایت و شرایط را برای پیشرفت ورزش بانوان فراهم کنیم.

برهانی با اشاره به جایگزینی بازیکن خارجی به‌جای خودش در تیم سرمایه گفت: باشگاه هم شرایط خاص خودش را دارد. با رفتن من باید یک بازیکن جایگزین شود. ان‌شاءالله یک بازیکن خارجی خوب اضافه شود که به جذاب شدن لیگ والیبال بانوان کمک کند.

وی عنوان کرد: امیدوارم شرایط حضور من و زینب گیوه در تیم بلغاری فراهم شود. به‌طور حتم با لژیونر شدن ما، بازیکنان، تیم ملی و فدراسیون سود می‌برد و این افتخار بزرگی برای ما به شمار می‌رود که اولین لژیونر والیبال بانوان می‌شویم.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: