مهدوی کیا آرزوی هانی نوروزی را برآورده کرد +تصاویر

مهدوی کیا بر سر مزار هادی نوروزی

هانی نوروزی فرزند کاپیتان فقید پرسپولیس علاقه زیادی به حضور در تیم فوتبال آکادمی مهدوی کیا از خود نشان داده است.

خانواده کاپیتان فقید پرسپولیس از تهران به کپورچال نقل مکان کرده اند و امکان حضور هانی در آکادمی کیا که در تهران استقرار دارد وجود نداشت.

با این وجود تیم آکادمی کیا برای برپایی اردو راهی بابلسر شده و پس از این سفر مهدی مهدوی کیا به خانواده نوروزی خبر می دهد هانی می تواند در تمرینات تیم آکادمی کیا حاضر شود.

مهدوی کیا ابتدا برای حضور بر سر مزار مرحوم هادی نوروزی به کپورچال می رود و سراغ هانی نوروزی را از خانواده او می گیرد و سپس در تماس با همسر مرحوم نوروزی پسر آنها را برای حضور در تمرینات آکادمی کیا دعوت می کند.

هانی نوروزی که در تمرینات عصر روز گذشته این تیم حضور داشت شب را هم در کمپ اردوی آکادمی ماند.

 

مهدوی کیا,مزار نوروزی

 

مهدوی کیا قصد دارد در یکی از سفرهای تیم کیا به تورنمنت های خارجی هانی نوروزی را هم با تیم خود به همراه ببرد. هرچند حضور هانی نوروزی در تیم آکادمی کیا موقتی است چرا که خانواده نوروزی برای زندگی به بابل رفته اند و تیم کیا در تهران تمرین می کند.

مهدوکیا دلش نمی امد مزار هادی نوروزی را ببینید

مهدی مهدوی کیا به قدری از درگذشت مرحوم هادی نوروزی دلشکسته بود که از سال گذشته و پس از درگذشت کاپیتان فقید پرسپولیس برای رفتن به مزار او نتوانسته بود با خودش کنار بیاید.

روز گذشته اما این اتفاق افتاد و تصاویر حضور مهدوی کیا در کنار مزار مرحوم نوروزی و اشک های او برای همبازی قدیمی اش رسانه ای شد.

در روز بازی خداحافظی مهدی مهدوی کیا از فوتبال در مقابل سپاهان هادی نوروزی یک ضربه پنالتی را از دست داده بود اما این خود مهدوی کیا بود که به عنوان اولین نفر به سراغ مرحوم نوروزی رفت و به خاطر از دست رفتن این پنالتی به او دلداری داد. اما ماجرای دیدار با هانی نوروزی بالاخره این طلسم را شکست و مهدوی کیا را به سر مزار دوست قدیمی اش کشاند.

اشک های مهدوی کیا روی مزار هادی نوروزی

مهدوی کیا,مزار نوروزی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: