سرخط خبرها

آبرو ریزی اینستاگرام بهنوش بختیاری +عکس

بهنوش بختیاری,ریزش فالوور های بهنوش بختیاری,اینستاگرام بهنوش بختیاری
حذف شدن فالوور های بهنوش بختیاری
 
 
با آپدیت شدن اینستاگرام ۴۰۰ هزار فالوور جعلی (ممبرهای فیک) چهره های معروف مثل بهنوش بختیاری و فرزاد فرزین از دستشان رفت. (ریزش فالوورها همچنان ادامه دارد)

ریزش فالوور های جعلی چهره ها

به گزارش مجله مراحم؛ اینستاگرام نرم افزار خود را آپدیت کرد تا برخی معایب آن برطرف شود. در همین راستا در آپدیت جدید اینستاگرام، فالوورهای جعلی و پولی شناسایی و حذف می شوند.

اینستاگرام از همان ابتدا اعلام کرده بود که خرید فالوور جعلی و پولی ممنوع است به همین دلیل از روز یکشنبه به این قانون عمل و فالوورهای جعلی را شناسایی و حذف کرد. با این قابلیت مشخص شد بسیاری از چهره هایی که ادعای داشتن فالورهای میلیونی دارند چگونه این تعداد فالوور را به دست آورده اند.
 

فالوور های بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری که رکورددار فالوور اینستاگرام شده بود دستش رو شد.
 
بهنوش بختیازی با تعداد ۵ میلیون و مهناز افشار با ۴ میلیون و ۱۰۰ نفر، بیشترین دنبال کننده در اینستاگرام را به خود اختصاص داده بودند که بهنوش بختیاری ۴۰۰ هزار فالوور خود را از دست داد.
اینستاگرام در آپدیت جدید خود این قابلیت را دارد که فالوورهای جعلی و پولی را شناسایی و اکانت آنها را حذف می کند. با این قابلیت، در تعداد فالوورهای افراد مشهور به یکباره ریزش زیادی مشاهده شد به طوری که برخی از آنها مانند بهنوش بختیاری، حسام نواب صفوی و فرزاد فرزین حدود چهارصد تا پانصد هزار فالوور خود را از دست دادند.

تصویر زیر صفحه اینستاگرام بهنوش بختیاری را قبل و بعد از آپدیت نشان می دهد. همانطور که می بینید با آپدیت جدید، این بازیگر که بیشترین دنبال کننده ایرانی را داراست حدود ۴۰۰ هزار فالوور خود را از دست داده است.

بهنوش بختیاری,ریزش فالوور های بهنوش بختیاری,اینستاگرام بهنوش بختیاری
ریزش فالوور های بهنوش بختیاری

ریزش فالوور های بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری ۴۰۰ هزار فالوور خود را از دست داد

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: http://morahem.com/majale/?p=163888

راستی! اپلیکیشن مجله مراحم را روی تلفن همراه خود نصب کنید و مطالب سایت را سریع تر دریافت کنید (اینجا را کلیک کنید)

۵ دیدگاه

  1. جالب اینجاس که فالوور های تتلو هیچ تکونی نخورده (ضایع شدن) (ضایع شدن) (ضایع شدن)

  2. ملت دنبال چی هستن پول میدن فالو جمع کنن
    با کیااااا شدیم ۸۰میلیون نفر (خنده زیاد)

  3. اکانت فیک کجا بود. اینها همه نقشه هست. من یه آشنا تو کارخونه بهنوش دارم، میگه تمام این ۴۰۰ هزار نفر رو برای ساختن دلستر بهنوش کشتن و استفاده کردن.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.