سرخط خبرها

مدافع حرم قلابی در مشهد دستگیر شد +تصاویر

ابوحر (سمت راست) ابوعزرائیل(سمت چپ)

مجله مراحم;  در ادامه رسیدگی به پرونده اخاذی با سایت جعلی ثبت نام برای دفاع از حرم، فرد معروف به ابوحر نیز در مشهد شناسایی و دستگیر شد.

معاون دادستان مشهد روز گذشته با تایید خبر دستگیری این فرد در گفت و گویی اختصاصی به خراسان گفت: «ماموران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هنگام رصد سایت ها و فضاهای مجازی به اطلاعاتی دست یافتند که نشان می داد سایتی جعلی با غصب عنوان سپاه پاسداران اقدام به ثبت نام برای اعزام به سوریه و عراق می کند.»

 

«قاضی حیدری» افزود: «رصدهای اطلاعاتی با صدور دستورات ویژه قضایی در این باره آغاز و مشخص شد جاعلان این سایت با گرفتن مشخصات کامل افراد و سوءاستفاده از این اطلاعات اقدام به کلاهبرداری و اخاذی می کنند.»

سرپرست مجتمع قضایی انقلاب اسلامی مشهد خاطرنشان کرد: «ادامه تحقیقات نشان داد این افراد با پوشیدن لباس هایی شبیه مدافعان حرم و خاطره گویی های دروغین از صحنه های جنگ در کشورهای همسایه سعی دارند اعتماد جوانان را به خود جلب کنند.»

 این مقام قضایی با اشاره به این که ۴ تن از این افراد در مشهد دستگیر شدند تصریح کرد: «برخی از آنان با«یاوه گویی» سعی می کردند نام «خاطره گویی» بر آن بنهند و از عواطف و احساسات پاک جوانان سوءاستفاده کنند.»

«قاضی حیدری» همچنین به کشف اسناد و احکام جعلی سپاه از برخی متهمان این پرونده نیز اشاره کرد و گفت: «استعلام از سپاه پاسداران مشخص کرد که این افراد به هیچ عنوان به آن سوی مرز به عنوان مستشار نظامی اعزام نشده اند و آن ها از سندهای مجعول استفاده کرده اند.»

معاون دادستان مشهد اضافه کرد: «دستگاه قضایی با کسانی که از احساسات پاک مردم و جوانان این مرز و بوم سوءاستفاده می کنند با قدرت و قاطعیت برخورد خواهد کرد و هیچ گونه اغماضی نیز در این گونه موارد صورت نمی گیرد.»

وی گفت: «متهمان این پرونده هم اکنون در بازداشت به سر می برند و افرادی که از آن ها شکایتی نیز دارند می توانند برای اعلام شکایت به مجتمع قضایی انقلاب اسلامی واقع در خیابان کوهسنگی مشهد مراجعه کنند.»

 

تصویری که باشگاه خبرنگاران از ابوحر در مشهد منتشر کرده است

 

این در حالی است که پیش از این باشگاه خبرنگاران، رسانه رسمی سازمان صدا و سیما در گزارش هایی “ابوحر” را عضو  عضو گردان‌های امام علی در سامرا معرفی کرده است.

در تصاویری که باشگاه خبرنگاران جوان چندی پیش از سفر ابو عزرائیل مبارز  مشهور حشد شعبی عراق در سفر به مشهد منتشر کرد، ابو حر  در کنار ابوعزرائیل دیده می شود.

 

 

ابوحر و ابوعزرائیل در مشهد

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: http://morahem.com/majale/?p=158273

۶ دیدگاه

 1. مهرداد از کرمان

  امام رضا بزنه به اون کمرت بیشرف نامرد

  • اما عجب ها چقدر اینها بیکار هستند آخه یکی نیست بهشون بگه خیلی خر هستید که فکر کردید موفق میشید تو این زمینه کلاه برداری کنید،واقعاََ چه فکری کردن و این کار را کردند؟ (چونه خاروندن)

  • خداییش این یکی دیگه به عقل جن هم نمیرسید!!!!!

 2. کارادایی

  خب حالا با این کارش قرار بوده چی گیرش بیاد… هدفش چی بود؟!؟!؟! (چونه خاروندن) (سوال)

 3. کارادایی

  پول!!! ما شنیده بودیم که واسه دفاع از حرم پول میدن اما اینو دیگه نشنیده بودیم که واسه رفتن به سوریه ودفاع ازحرم باید یه پولی یم از جیب خودت بدی! چجوریاست متوجه نمیشم… (بی تقصیر) (بی تقصیر) (بی تقصیر)

 1. ❌ دیدگاه های حاوی توهین یا تهمت به مسئولین جمهوری اسلامی ایران ثبت نمیشود
 2. ❌ توهین به دیدگاه های دیگران ثبت نمیشود
 3. ❌ توهین به قومیت ها و مذهب ها ثبت نمیشود

⭕️ لطفا اگر دیدگاهی که شامل موارد ذکر شده سهواً توسط مجله مراحم ثبت شده بود در همان صفحه اطلاع دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.