اختلاف ایران و عربستان به سس فلفل کشید (+عکس)

اختلاف ایران و عربستان به سس فلفل کشید (+عکس)

اختلافات سیاسی با کشور سعودی دامن‌گیر سس‌های وارداتی از این کشور نیز شد و پس از اتفاقات دی ماه سال گذشته، خبرهای بسیار زیادی در بازار مبنی بر استفاده از مواد شیمیایی و غیراستاندارد در سس‌های گلوریای عربستان مطرح و موجب افت شدید فروش این محصول در فروشگاه‌های مواد غذایی شد.  نکته اصلی، ادامه عرضه سس های گلوریا در سطح بازار اما این بار با تغییراتی در لیبل محصول بود. کلمات Made in saudi arabia از روی کلیه محصولات حذف و Made in Iran جایگزین آن گردید.

سس گلوریای, سس سد داود,سس عربستانی,کالاهای عربستانی

به گزارش سایت سوپر مارکت فرهنگ، این اصلاحات برای فروش مجدد محصول به همینجا ختم نشد و مجددا پس از مدتی سس‌های گلوریا با پسوند جالب «سید داود» در بازار مواد غذایی عرضه گردید تا بار دیگر برای جلب اعتماد مشتری نسبت به بومی بودن سس های گلوریا و استاندارد بودن آن تلاش شود.

وزارت بهداشت نیز در دی ماه ۹۴ کلیه سس‌های گلوریای تولید عربستان را غیر مجاز دانسته و سس های گلوریای سید داوود را مجاز و دارای پروانه بهداشتی اعلام کرده است.
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۲ دیدگاه

  1. چه جالب با یه اسم عوض کردن و تغییر نام کشور تولید کننده اون مواد شیمیایی و غیراستاندارد از سس برطرف شده و میشه استفاده کرد

    بهترین کار اینه که کلا جلوی ورود تولیدات کشور دشمن و کینه توز عربستان به کشور عزیزمون ایران بشه مگه ما سس توی ایران نداریم همین سس همدانیان من استفاده میکنم خیلی هم خوشمزن..

  2. ۱- سس گلوریا رو عربستان میسازه؟ عربها که “گ” ندارن.

    ۲- مسئولین یه دفعه بعد از قطع رابطه فهمیدن این سس ها شیمیایی و چقدر ضرر داره؟

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)