ازدواج دختر ۱ ساله با پسر ۳ ساله + عکس

ازدواج دختر ۱ ساله با پسر ۳ ساله

مجله مراحم : ازدواج های عجیب و غریب در همه جای دنیا اتفاق می افتد و هر روز خبری جدید از ازدواج کودکان زیر ۱۸ سال میخوانیم اما شاید با خواندن این خبر حیرت زده شوید .

کودک یک ساله ای که تازه به راه افتاده و حرف زدن را تمرین میکند مگر میشود به همسری پسری درآید که سه سال بیشتر ندارد . اما حقیقت دارد ، لاکسمی دختر هندی است که در یک سالگی به عقد و ازدواج پسری سه سال درآمد.

او اکنون ۱۸ ساله است و تنها چند روز پیش زمانی که به او گفته شد باید برای زندگی به خانه شوهرش برود فهمید که ازدواج کرده است. وی از این امر راضی نبود و با کمک یک فعال در زمینه حقوق کودکان توانست این ازدواج اجباری را لغو کند.

ازدواج عجیب  دختر ۱ ساله با پسر ۳ ساله

 

ازدواج دختر 1 ساله با پسر 3 ساله
ازدواج دختر ۱ ساله با پسر ۳ ساله

ازدواج عجیب دختر ۱ ساله با پسر ۳ ساله

این خانم فعال در زمینه حقوق کودکان با همسر این دختر که او هم چندان به این ازدواج راضی نبود صحبت کردو برای اولین بار در این منطقه یک ازدواج اجباری با رضایت هر دو طرف لغو شد.

گفته می شود از سال ۱۹۲۹ ازدواج کودکان در هندوستان آزاد اعلام شد وهنوز هم در بعضی مناطق و بخصوص در روستاهای فقیرنشین این مسئله همچنان رواج دارد و خانواده ها اقدام به ازدواج کودکان و نوجوانان زیر ۱۸ سال می کنند.
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۳ دیدگاه

  1. بهناز.آبادان

    یعنی هندیا واقعا از نظر سطح فرهنگی پایین هستن..

  2. آمریکاییها یه ضربالمثل دارن که میگه “عشق جنیفر و فیروز رو تو ویندوز ۹۸ نوشتن”.
    برای من هم همین طور شده. زمانی که بچه بودم بدون اینکه بفهمم دختر بیل گیتس رو برام گرفتن. حالا من موندم با این عشق یه طرفه. اگر هم این کار رو نکنم آمریکا به ما حمله میکنه.

  3. مهرداد از کرمان

    افسردگی گرفتم (خمیازه) (غمگین)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)