اعتراف تکان دهنده قاتل ستایش دختر ۶ساله افغانی

روزنامه ایران:  عامل یکی از جنایت‌های جنجالی امسال، سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان در جریان رسیدگی به پرونده، صبح دیروز در شعبه هفتم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی محمدحسین خازنی محاکمه شد.

قاتل ستایش قریش,پسر ۱۷ ساله قاتل,قاتل دختر ۶ ساله افغانی, حکم اعدام برای قاتل ستایش

عامل این جنایت که زمان وقوع قتل ۱۷ ساله بود، متهم است پس از ربودن دختر شش ساله افغان و آزار و اذیت شیطانی، قربانی‌اش را به قتل رسانده و بعد هم جسدش را در اسید سوزانده است. به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، ظهر بیست و یکم فروردین امسال هنگامی که مادر نگران ستایش در جست‌وجوی فرزندش بود نمی‌دانست، امیرحسین، دختر کوچولو را با کارد میوه‌خوری کشته و جسدش را داخل یک جعبه مخفی کرده است. این نوجوان فردای آن روز راز جنایتش را برای دوستش در مدرسه شرح داد و از او برای معدوم کردن جسد دخترک کمک خواست.

 

تجاوز به ستایش قریشی دختر افغانی و عکس قتل او,تجاوز به ستایش قریشی,ستایش قریشی دختر افغانی,ستایش قریشی,تجاوز ستایش قریشی,قتل ستایش قریشی,کشتن ستایش قریشی,عکس قریشی,تجاوز به قریشی,سوزاندن قریشی,سوزاندن ستایش قریشی,اخبار,حوادث

دوستش نیز به او پیشنهاد کرد جسد را با اسید بسوزاند. زمانی که دوست امیرحسین برای کمک به دوستش به خانه آنها رفت و با جسد ستایش کوچولو روبه‌رو شد از ترس فرار کرد و موضوع را برای امام جمعه محل تعریف کرد.

مأموران پلیس هم بلافاصله در محل جنایت حاضر شده و امیرحسین را دستگیر کردند، عامل قتل نیز در نخستین بازجویی‌ها به ارتکاب جنایت اعتراف کرد.

سرانجام متهم صبح دیروز برای محاکمه به شعبه دادگاه کیفری استان تهران انتقال یافت. در ابتدای جلسه اولیای دم (پدر و مادر ستایش) از قاضی «خازنی» برای قاتل دختر کوچولویشان درخواست قصاص کردند.

در ادامه نماینده دادستان به خواندن کیفرخواست پرداخت که مادر ستایش با شنیدن نحوه قتل دختر خردسالش تاب نیاورد و نقش بر زمین شد. به همین خاطر رئیس دادگاه از همراهان زن داغدار خواست او را از جلسه دادگاه بیرون ببرند تا بیش از این گرفتار رنج و اندوه نشود.
بعد از خواندن متن کیفرخواست، رئیس دادگاه به پرسش از متهم نوجوان پرداخت.

 

عکس های اینستاگرام امین قاتل ستایش قریشی,عکس قاتل ستایش قریشی,عکس قاتل ستایش,ستایش,ستایش قریشی,قاتل ستایش,قاتل ستایش قریشی,امین قاتل ستایش,اینستاگرام قاتل ستایش,اینستاگرام امین قاتل ستایش,اینستاگرام قاتل ستایش قریشی,دوست دختر قاتل ستایش,عکس,عکس بازیگران,مطالب داغ

روز حادثه را به طور شفاف شرح بده؟

تازه از مدرسه آمده بودم. حدود ۴ لیوان مشروب که خوردم متوجه شدم دختر همسایه «ستایش» در حیاط خانه در حال بازی است. او را به بهانه نشان دادن یک قناری به اتاق خودم بردم و بعدهم به او تجاوز کردم.

چرا تصمیم گرفتی او را به قتل برسانی؟

پس از یک ساعت وقتی صدای پدر و مادر ستایش را شنیدم که به دنبال او به در خانه ما آمده بودند، ستایش را به آشپزخانه بردم و با کاردی که روی آبگرمکن بود، او را کشتم.

چرا؟

از ترس اینکه مبادا خانواده ستایش بفهمند من به ستایش تجاوز کرده‌ام و او را به خانه خودمان برده‌ام.

بعد چه شد؟

فردای همان روز به دوستم گفتم چنین اتفاقی افتاده و با جسد دختربچه چکار کنم که او گفت که اسید بریز تا جسد محو شود.

چرا الکل سفید روی جسد ریختی؟

چون می‌خواستم جسد بسوزد، بوی جسد آزارم می‌داد، برای همین اسید ریختم روی جسد و با الکل آتش‌اش زدم.

لحظه‌ای که قتل را مرتکب می‌شدی، آیا آگاهی داشتی یک قاتل مجازاتش قصاص خواهد بود؟

بله در فیلم‌ها دیده بودم.

پدر و مادرت در زمان جنایت کجا بودند؟

در خانه نبودند و هر دو برای خرید رومبلی به بازار رفته بودند.

مشروب را از کجا آوردی؟

از دوستم خریده بودم.

چند وقت است مشروب می‌خوری و چه مقدار مصرف می‌کنی؟

تقریباً دو سالی بود که روزی یک لیوان می‌خورم.

چرا روز حادثه ۴ لیوان مشروب دست‌ساز خوردی؟

وقتی با دختر مورد علاقه‌ام تماس گرفتم و شنیدم که برایش خواستگار آمده، عصبانی شدم و ۴ لیوان مشروب خوردم.

تجاوز به ستایش قریشی دختر افغانی و عکس قتل او,تجاوز به ستایش قریشی,ستایش قریشی دختر افغانی,ستایش قریشی,تجاوز ستایش قریشی,قتل ستایش قریشی,کشتن ستایش قریشی,عکس قریشی,تجاوز به قریشی,سوزاندن قریشی,سوزاندن ستایش قریشی,اخبار,حوادث

چرا ستایش را کشتی؟

البته اگر قبل از دیدن چاقو چیز دیگری برای خفه کردن صدایش مثل چسب پیدا می‌کردم و به دهانش می‌چسباندم، قطعاً او را نمی‌کشتم، ولی باور کنید از ترس او را کشتم.

زمان ارتکاب قتل آیا می‌دانستی چه کار می‌کنی؟

نه، چون سیاه مست بودم!

سیاه مست یعنی چه؟

توهم داشتم، حالت عادی نداشتم.

سپس نماینده دادستان از متهم پرسید: طبق گزارش‌های پلیس به هیچ آثاری از مصرف مشروبات الکلی اشاره نشده است.

وکیل متهم در پاسخ گفت: با توجه به باز بودن در بطری اثری از بوی مشروب باقی نمانده بود.
در ادامه محاکمه وکیل متهم در دفاع از موکل خود گفت: امیرحسین در زمان ارتکاب جرم از دو جهت هوشیارانه مرتکب جرم نشده است. اول اینکه در شرایط مستی به خاطر شرب خمر حالت عادی نداشته و دوم اینکه وی دارای اختلال در سلوک است که مانع رشد کمال عقلی او شده و به طور قطع در زمان ارتکاب قتل متوجه رفتارش نبوده است. برای همین از دادگاه درخواست می‌کنم امیرحسین دوباره در کمیسیون پزشکی تحت معاینه پزشکان قرار گیرد.

اگرچه پیش از این سلامت روانی‌اش از طریق پزشکی قانونی تأیید شده است.

در پایان جلسه دادگاه نوبت به طرح موضوع تعرض به ستایش رسید و قاضی دستور داد جلسه به طور غیر‌علنی برگزار شود.متهم در این جلسه نیز ادعاهای دیگری را مطرح کرد که حاضران در جلسه را به تعجب واداشت. او گفت: من به خاطر شرایطی که در بازپرسی و آگاهی داشتم به تجاوز اعتراف کردم ولی مرتکب چنین عملی نشده‌ام. این در حالی است که اثبات تعرض به خاطر سوختگی جسد دختربچه ممکن نیست.در پایان دو جلسه علنی و غیر‌علنی، قضات دادگاه با ختم رسیدگی به پرونده وارد شور شدند و قرار است حکم دادگاه طی روزهای آینده اعلام شود.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:


کانال پزشکی دکتر سلام

کانال حرف حساب

۴ دیدگاه

 1. خیلی دوست دارم بدونم این وکیل هایی که میان این چیزارو یاد میدن به موکلشون بگن مثل اینکه اصلا تعرض نکردم تحت بازجویی اعتراف کردم یا حالت طبیعی نداشتم و …. این وکیل ها خدا پیغمبر دارن؟؟؟ اینا انسان هستن؟؟ اخه بی معرفت اخه نامرد پول وکالت اینقدر ارزش داره که بخوای خون یه بچه رو پایمال کنی با این شر و ورا که یادشون میدی؟؟طرف خودش روز اول با ارامش به همه چی مو به مو اعتراف کرده الان تمام حرفاش عوض شده
  0  0
 2. بهناز.آبادان

  این قاتل و امثال این باید قصاص بشن تا دست به هر کاری نزنن و درس عبرت بشه براشون..هرچند کسی که مشروب میخوره دیگه توی حال خودش نیست و به کل تعطیل میشه..پدر و مادر همچین پسری هیچوقت نباید چشم از بچشون بردارن..حق این دختر و دخترای دیگه که قربانی تجاوز شدن نباید پایمال بشه و این وکیل ها هم باید یه کم وجدان داشته باشن و بیشتر از این بی وجدانی رو به موکلشون یاد ندن.
  0  0
 3. بخشایش لازم نیست ، اعدامش کنید
  0  0
⭕️دیدگاه حاوی توهین به کاربران تایید نمیشود
⭕️اگر دیدگاهی توهین آمیز به کاربر یا مسئولین کشورمان اشتباهاً تایید شده در همان صفحه اعلام کنید تا حذف شود. تشکر.

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال: علی از تهران

(گل) 
(شکلک) 
(بی تقصیر) 
(ماااچ) 
(دلشکسته) 
(تعجیب) 
(عصبانی) 
(پز) 
(گریه) 
(خنده) 
(مارو گرفتی؟) 
(خنده زیاد) 
(عینک) 
(بغض) 
(هیس) 
(قهر) 
(خمیازه) 
(تمایل) 
(چونه خاروندن) 
(تشویق) 
(شاکی بودن) 
(آه) 
(زبون) 
(کلاه) 
(بای بای) 
(دراز شدن دماغ) 
(مو کندن) 
(نگاه) 
(سوال) 
(سوت) 
(دلخور) 
(غمگین) 
(چشمک) 
(خجالتی) 
(تماشا) 
(مسخره) 
(عشق) 
(شادی) 
(لایک) 
(ضایع شدن)