عاملان تجاوز به دختر فرانسوی در فرحزاد به اعدام محکوم شدند

تجاوز به دختر فرانسوی
 
عاملان تجاوز به دختر فرانسوی در تهران به اعدام محکوم شدند.

به گزارش «ایران»، در این پرونده ۴ شیطان صفت، دختر جوان را مورد آزار و اذیت قرار دادند که ۲ تن از آنها دستگیر شدند اما دو متهم دیگر فرار کردند که از سوی پلیس بین‌الملل تحت تعقیب هستند.

توریست جوان وقتی شامگاه ۲۸ شهریور ۹۴ در برابر افسر تجسس کلانتری ایستاد گفت: ۱۴ شهریور از طریق مرز زمینی ارمنستان وارد ایران شدم. روز گذشته در حال کوهنوردی در فرحزاد بودم که همزمان با غروب، هوا طوفانی شد. در حالی که خسته شده بودم در بین مسیر با چهار مرد روبه‌رو شدم و آنها برای استراحت مرا به باغی که در کوهپایه بود دعوت کردند. من هم غافل از نیت شوم آنها به باغ رفتم اما متأسفانه هدف نقشه شیطانی‌شان قرار گرفتم.بدین ترتیب با شروع تحقیقات پلیسی دو تن از متجاوزان دستگیر شدند. اما دو متهم فراری از مرز تایباد گریختند.بدین ترتیب متهمان با حضور وکلایشان و وکیل مدافع دختر فرانسوی در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران پشت درهای بسته محاکمه شدند.

در پایان جلسات محاکمه، قضات عالی‌رتبه غلام و حکیم را به اتهام تجاوز، به اعدام محکوم کردند.

یک افغانی هم که در فراری دادن دو متهم پرونده دخالت داشت، به پرداخت جزای نقدی محکوم شد.گفتنی است دو متهم متواری پرونده همچنان تحت تعقیب هستند.

 ✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۶ دیدگاه

 1. ناصر از قدیم

  الان اگه کافر عشق نظر بده میگه مقصر میل جنسی هست!!! (چشمک) (چشمک)

 2. خودم از یه جایی

  حالا ببینیم اونها ادعا میکردن ایران ناقض حقوق بشره و باید اعدام برداشته بشه… آیا باز هم میگن که نباید اعدام بشه یا نه؟؟؟

 3. باید اعدام بیشن تا با یه دختر غریب و بی پناه و توریست چه عمل وقیحانه ای نکنند .آبروی کشور ما مطرحه . از اعدام کردن چنین وحشی هایی لذت میبرم . برید به درک و گورتون را از کشور ما کم کنید . اینجا ایران است نه افغانستان

 4. الهی چقدم خوشگله …آخه چجور دلشون اومده این کارو کنن؟؟؟…واقعا از این همه آدم یه تعداد کمی انسانن

 5. ناصر از قدیم

  اولا ک خیلی هم خوشگل نیست (تعجیب) ، بعدشم خب همه ی حالش به خوشگل بودنه (تماشا) (تماشا)

 6. آخی حیوونکی. چه زود گول خورده طفلی. فک کرده این جاهم مثه فرانسه یه… معلومه که ایرانو خوب نمیشناخته! البته جسارت نباشه ها ایرانیای عزیز !!! فقط خواستم یه چیزی گفته باشم (شادی) والا ایران وایرانی رو سر ما جا داره (لایک)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)