افشای همجنس بازی وزیر خارجه عربستان توسط همسرش

  افشای همجنس باز بودن عادل الجبیر وزیر خارجه عربستان توسط همسرش

افشای همجنس بازی وزیرخارجه سعودی توسط همسرش

همسر عادل الجبیر در خواست طلاق داده و علت ان را همجنس باز همسرش عنوان داشته است.روزنامه کویتی القبس به نقل از «فرح الفائز» همسر وزیر امور خارجه آل سعود مدعی شد:وی روند طلاق خود را در دادگاهی در بریتانیا آغاز کرده و علت درخواست طلاقش را همجنس باز بودن همسرش یعنی «عادل الجبیر» اعلام کرده است.

این روزنامه کویتی در ادامه خبر خود نوشت:«عادل الجبیر» دیپلمات ۵۰ ساله عربستانی (که در نوع خود یکی از جوان ترین سیاستمداران این کشور محسوب می شود) علاوه بر درگیر شدن در موضوع طلاق خود و همسرش، با رسوایی دیگری نیز دست و پنجه نرم می کند و آن انتشار اخباری مبنی بر حضور او در یک پارتی شرم آور مردانه در کشور تایلند است.

این شاهزاده بدنام سعودی در پاسخ به سوالات خبرنگاران در این باره موضع سکوت اختیار کرده است و هرگونه درخواست مصاحبه در این زمینه را رد می کند. اما همسر ۲۷ ساله عادل الجبیر در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت:دلایل قطعی و یقینی در مورد عادل و روابط شرم آور او با چند دوست مذکر تایلندی به دست آوردم و از سوی دیگر خود او نیز حدود یک هفته پیش این حقیقت را تایید کرد.

 

همجنس باز بودن وزیر خارجه عربستان

 

افشای همجنس بازی وزیرخارجه سعودی توسط همسرش

 

«فرح الفائز» در ادامه افزود:همه مشکلات و بحران هایی که پس از ازدواج گریبانگیر افراد می شود، ناراحت کننده هستند ولی وقتی متوجه می شوی که همسرت همجنس باز و دروغگو است، این می تواند کل زندگی را به تباهی و زوال بکشاند.

وی خاطرنشان کرد:متلاشی شدن این زندگی تاثیر بسیار بدی بر احساسات چهار فرزند من گذاشته است، خصوصا با توجه به سنت هایی که در عربستان غالب است و پس از علنی شدن اینگونه حقایق، سیل خشونت ها و عصبیت ها به سوی انسان سرازیر می شود.

شایان ذکر است طبق احکام اسلامی همجنسگرایی و همجنس بازی یکی از گناهان کبیره محسوب می شود و مجازات های سنگینی برای آن در نظر گرفته شده است.

هم اکنون نیز در عربستان سعودی، برای کسانی که این اتهام علیه آنها ثابت شود، احکامی همچون اعدام در نظر گرفته می شود ولی این قوانین برای شاهزاده هایی همچون عادل الجبیر که اتهام آنها علنی شده و به گفته همسرش اسناد و مدارک متقنی در این باره در دست دارد، هرگز جامه عمل به خود نخواهد پوشید و عناصر و گردانندگان این رژیم خونریز، در مصونیت کامل از اجرای احکام اسلامی قرار دارند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۷ دیدگاه

 1. از اولش معلوم بود این اقا این کاره هست از قیافش معلوم بوددر ضمن با کارهایی که میکنه ومنطقه را به هم ریخته مشخصه کینه کار نادرستش را به عهده داره داره خودشو اروم میکنه دیگه کاره شده شیخ جبیر جون مبارکه ایشالا ۱۰۰سال زنده باشی وادامه کار موفق انگیزت را شاهد باشیم وکمی بخندیم . (لایک) (شادی) (شادی) (شادی) (شادی) (شادی) (شادی) (شادی)

 2. من دیگه حالم ازاین دنیا بهم میخوره ،این همه سال داره از خلقت بشر میگذره ،آدما روز به روز دارن وحشی وعوضی تر میشن
  دیدن این همه ظلم ،تجاوز،خیانت ،فساد ،اختلاس ،دروغ ،حق کشی،داعش کوفت … دل هرآدمی را به درد میاره
  فقط دعا میکنم امام زمان زودتر ظهور کنه دیگه بسه به خدا ما هم آدمیم یه بار هم طعم صلح ،دوستی ،آرامش وامنیت رو توی دنیا تا نمردیم بچشیم.

 3. زدن همچین تهمتی به یه یه مسلمون کار زشتیه

  • شمااول ثابت کن این وهابی دیوونه مسلمونه اصلا انسان نیست ظاهر نگر نباش هر ادعایی که درست نیست البته در کل ادم به دشمنشم نباید تهمت بزنه ولی از طرفی مسلمون دونستن بعضیاهم تهمت به اسلامه

  • خودش تصدیق کرده این کاره اس خودش اعتراف کرده بعد آقا جواد میگی تهمت نزنین (چونه خاروندن)

 4. ناصر از قدیم

  یگانه جان گور بابای عادل الجبیر، ولش کن، منم مثل تو دنبال طعم صلح و دوستی و آرامش و امنیتم، خودت خوبی دیگه؟ خونواده محترم حالشون خوبه؟ (خجالتی) (خجالتی) (خجالتی)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)