الیاس حضرتی نماینده تهران : وزارت ارشاد را منحل کنید!!

الیاس حضرتی: وزارت ارشاد را منحل کنید, عکس نماینده تهران الیاس حضرتی
الیاس حضرتی: وزارت ارشاد را منحل کنید, عکس نماینده تهران الیاس حضرتی

الیاس حضرتی نماینده تهران : وزارت ارشاد را منحل کنید!!

مجله مراحم : نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضع پیش آمده درباره وزارت ارشاد گفت: پیشنهاد می‌کنم که این وزارتخانه را منحل کنند و مسئولیت آن را به نهادهایی بدهند که بیشترین بودجه را در حوزه فرهنگ دریافت می کنند.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضع پیش آمده درباره وزارت ارشاد گفت: پیشنهاد می‌کنم که این وزارتخانه را منحل کنند و مسئولیت آن را به نهادهایی بدهند که بیشترین بودجه را در حوزه فرهنگ دریافت می کنند.الیاس حضرتی  اظهار کرد: تنها ۱۶ درصد از بودجه فرهنگی کشور در اختیار وزارت ارشاد است این در حالی است که علما، بزرگان و مراجع کل مسئولیت مسائل فرهنگی کشور را از وزارت ارشاد می‌خواهند.

وی افزود: بهتر است که این ۱۶ درصد بودجه وزارت ارشاد را بین سایر نهادهای دریافت‌کننده بودجه فرهنگی تقسیم کنند و مسئولیت را هم به آنان واگذار کنند.

نماینده تهران تأکید کرد: آنها که بودجه فرهنگی را می‌گیرند، مسئولیت آن را نیز قبول کنند. کسی از دبیرخانه ائمه جمعه، سازمان دفتر تبلیغات اسلامی، حوزه‌های علمیه، صداوسیما و دیگر ارگان‌ها بازخواست نمی‌کند و همه صرفاً نسبت به عملکرد وزارت ارشاد انتقاد دارند.

 

منبع: صبا
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۲ دیدگاه

  1. اینو میگن فرار رو به جلو (لایک)

    • اصلاح طلبان و اعتدالیون هر جا کم میارن کاسه کوزه رو بهم میزنن.یکی نیست به این بگه آقایان مدعی بجای نق زدن برید کار بکنید.تو این ۴ سال مملکت رو فلج کردین (خنده) (خنده)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)