انتقاد تند اخبار ۲۰:۳۰ از سیگار کشیدن مهران مدیری

بخش حاشیه پزشکی اخبار ۲۰:۳۰ از مهران مدیری انتقاد کرد.

سیگار کشیدن مهران مدیری در نشست خبری

بخش حاشیه پزشکی اخبار ۲۰:۳۰ در شامگاه دوشنبه با پخش تصاویری از سیگار کشیدن مهران مدیری در کنفرانس خبری از او به تندی انتقاد کرد.

این بخش خبری ابتدا تصاویری از دورهمی پخش کرد که یکی از مدعوین به صورت مخفیانه تلفن دستی اش را به خلاف قوانین این برنامه همراهش آورده بود و مهران مدیری از او به شدت انتقاد می کرد که چرا قانون را رعایت نمی کند.

در ادامه مجری ۲۰:۳۰ خطاب به مدیری گفت :”شما چرا قانون را رعایت نمی کنید؟ آیا نمی دانید کشیدن سیگار در محیط در بسته جرم است؟ نمی دانید چند هزار نفر در سال به دلیل استشمام بوی سیگار دیگران می میرند؟ می دانید که کار شما جرم دارد و می تواند جریمه مالی برای شما در نظر گیرند( نقل مضمون)

سیگار کشیدن مهران مدیری در نشست خبری

در ادامه گفته مدیری پخش شد که برای هر قسمت دورهمی ۶۰ میلیون تومان دستمزد می گیرد و مجری ۲۰:۳۰ گفت :” خوب با این دستمزد معلوم است که جریمه مالی برای مهران مدیری چندان اهمیتی ندارد. “

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۶ دیدگاه

  1. همیشه از سیگار این را یاد بگیریم:
    اگر کمرنگ هستیم اما مثل دود سیگار یکرنگ باشیم

  2. مدیری خاک برسرت. (زبون) (زبون) (زبون) (زبون) (زبون) (زبون) (زبون) (زبون) (زبون) (زبون) (زبون)

  3. مردم اونقدر بدبختی دارن که فکر تنها چیزی نیستن این موضوعاته. اگه کسی هم این مطالب رو میخونه فقط صرف گذران وقته و بس.

  4. ناصر از قدیم

    کاشکی درباره اختلاس و حق مردم خوردن هم همینجوری انتقاد میکردن، یه نخ سیگار کشیدن اینقد شلوغ کردن داره آخه؟؟، انگار فعلا تنها دغدغه ی مملکت ما استعمال دخانیات هستش (عینک) (عینک)

    • داداش درباره اینا هم انتقاد کردن بیاین کمی منصف باشیم. مهم علاوه بر انتقاد یه گوش شنواییه تا وقتی عده ای در بدنه دولت مختلسین عزیز رو ذخایر انقلاب!!! میدونن چیزی حل نمیشه

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)