انکار شهادت حضرت زهرا(س) در کتاب مذهبی کودکان+ عکس

 
در کتاب قصه ویژه کودکان تحت عنوان “قصه های چهارده معصوم” شهادت حضرت زهرا (س) توسط نویسنده انکار و علت فوت حضرت صدیقه طاهره (س) غم و اندوه به دلیل رحلت پیامبر اکرم (ص) معرفی شده است.
 
اویس: در حالی که طی سال های اخیر بارها مقام معظم رهبری و مراجع تقلید از نفوذ فرهنگی و عقیدتی جریان های معاند و برنامه آنها برای تغییر تفکر و عقاید کودکان سخن گفته اند اما در اوج بی توجهی مسئولین وزارت فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی ایران کتاب قصه ای ویژه کودکان تحت عنوان “قصه های چهارده معصوم” به چاپ دوازدهم و سیزدهم خویش رسیده است
 
کتابی که در بخشی از آن شهادت حضرت زهرا (س) توسط نویسنده انکار و علت فوت حضرت صدیقه طاهره (س) غم و اندوه به دلیل رحلت پیامبر اکرم (ص) معرفی شده است

این اقدام در حالی صورت گرفته که این کتاب در سال ۱۳۸۱ جایزه مسابقه تصویرگری قصص قرانی را کسب کرده است {چاپ اول این کتاب سال ۱۳۷۹ بوده است} و طبق ادعای ناشر برای آشنایی بیشتر دبستانی ها و پیش دبستانی ها با اهل بیت (ع) به چاپ رسیده است.

*در تماس مسئول روابط عمومی اویس با مسئولین ناشر اعلام شد که در صورت منتشر شدن این مطلب این انتشارات از طریق مراجع ذی ربط این مساله را پیگیری خواهد کرد؛ اویس آماده پاسخگویی به تماس سازمان های مربوط را دارد*

 
قصه های چهارده معصوم 
 
قصه های چهارده معصوم 
قصه های چهارده معصوم
 
منبع پایگاه خبری تحلیلی فردا✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۸ دیدگاه

 1. عجب واقعا متاسفم برای اون اشخاصی که مجوز چاپ دادن پس معلوم شد هیچ نظارتی وجود نداره

 2. خاکبرسرشون….دیگه اون دولعنتی که باعث شهادت حضرت زهرا شدن از طرف جمهوری اسلامی که باوحدت داره شیعه را نابود میکنه…تبرئه شدن….
  واقعا وحدت بیش از حد نابودی میاره….دو روز دیگه مملکت رو دو دستی میدن دست اهل تسنن….بعدش سرنوشتی داریم مثل عراق و سوریه….

  • داداش من همین الان استان مارو( سیستان و بلوچستان) بعلت وحدت دادن دست سنی ها
   در حالی که همش دارن نیروهای مرزی مارو به شهادت میرسونن و طرفدار داعش هم هستن
   همین افرادی که از داعش که توی تهران دو ماه پیش گرفتن بلوچ سنی بودن

 3. خدا به حق حضرت زهرا(س) این بی مسئولیتها رو لعنت کنه، آخه دارن چه غلطی میکنن؟

 4. خیلی ممنون ازینکه پیام من رو هم گذاشتین…واقعا که…

 5. حتما انتظار دارین نویسنده بیاد برای یه عده کودک داستان سقیفه و شورای شش نفره رو تحلیل و تفسیر کنه؟؟؟؟!!! خوب این خیلی طبیعی بود و اصلا هم نگفته که حضرت فاطمه زهرا(س) به همون دلیل اصلی که می دونیم به شهادت نرسیده بلکه با زبان کودکانه و دلسوزانه و خیلی ساده به شهادت اشاره کرده.باز هم میگم نیازی نیست برای چندتا کودک داستان سقیفه و شورای شش نفره و شباهت های قوم حضرت موسی(ع) و غصب خلافت حضرت امیر (ع) ، با تمام جزئیات نقل و تفسیر و تحلیل بشه!!!

 6. ضمنا جناب لرسو دهه ۶۰:
  اولا که به مقدسات اهل سنت توهین نکن که به مقدسات شیعه توهین می شه و این خیلی بدتره!!!
  ثانیا هیچوقت نمیتونی بگی که اهمیت دادن به وحدت داره بیش از حد می شه چون هیچ کسی نمی تونه بیش تر از اون شخصی که جلوش همسرشو زدن و دستاشو بستن و به زور ازش بیعت گرفتن ولی باز هم صبر کرد تا جلوی تفرقه و توطئه رو بگیره بتونه مدعی بشه که وحدت رو بیش از حد رعایت کرده.اون شخص خیلی بیش تر از من و تو و خیلی های دیگه توجیه بوده ولی ما مثل زبیر هستیم که تا موردی پیش میاد سریع شمشیر می کشیم در حالی که باید مثل سلمان مطیع ولی امر خودمون باشیم.
  ثالثا اگر عراق و سوریه سقوط نکردن بخش عمده ایش به خاطر فتاوی علما و مراجع ما در مورد حفظ وحدت بوده.

  • آفرین , عالی گفتی (گل)

   شیعه واقعی هیچ وقت جلوتر از حرف ولی امرش حرکت نمیکنه چون به بصیرت رهبرش ایمان داره (شکلک)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)