سرخط خبرها

اولین اخراجی های شبکه جم + اسامی

 اولین اخراجی های شبکه جم

اولین بازیگران  اخراجی های شبکه جم

در روزهای گذشته نامه ای منسوب به مدیر شبکه ماهواره ای جم منتشر شده بود که در آن از تعدیل و تغییر وضعیت نیروهای دفتر آنتالیای این شبکه به دلیل کیفیت پایین محصولات تولیدی سخن گفته شده بود.

به گزارش مجله مراحم ، در روزهای گذشته نامه ای منسوب به مدیر شبکه ماهواره ای جم منتشر شده بود که در آن از تعدیل و تغییر وضعیت نیروهای دفتر آنتالیای این شبکه به دلیل کیفیت پایین محصولات تولیدی سخن گفته شده بود.

حالا خبر رسیده که عطف به آن نامه با تعدادی از دست اندرکاران فیلمها و سریالهای جم تسویه حساب شده و به نوعی عدم نیاز آنها اعلام شده است.

از جمله این دست اندرکاران سعید ابراهیمی فر و عباس مرادیان(کارگردان)، میثم لهاک و مهسا کرمی(بازیگران سریال “رولت”) و بهارک فرامرزی دستیار کارگردان هستند.

جالب اینجاست که همزمان با این تعدیل نیرو، مدیریت این شبکه پرحاشیه رایزنی های تازه ای برای جذب نیرو از داخل آغاز کرده که با توجه به برخورد پیش آمده با همکاران قبلی، مشخص نیست این رایزنی به نتیجه برسد یا نه.

 
سعید ابراهیمی فر , اولین اخراجی شبکه جم
سعید ابراهیمی فر, اولین اخراجی شبکه جم
عباس مرادیان , اوین اخراجی شبکه جم
عباس مرادیان , اوین اخراجی شبکه جم
بهارک فرامرزی , اولین اخراجی شبکه جم
بهارک فرامرزی , اولین اخراجی شبکه جم

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: http://morahem.com/majale/?p=178313

راستی! اپلیکیشن مجله مراحم را روی تلفن همراه خود نصب کنید و مطالب سایت را سریع تر دریافت کنید (اینجا را کلیک کنید)

۳ دیدگاه

  1. تئوریسین

    خاک بر سر جیم تی وی ونامردی که کرده حال این بازیگران وافراد با چه رویی برگردن از اول رفتن بازیگران به خصوص خانمها اشتباه بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.