تصاویر جسد قمه کش متروی شهر ری

قمه کش متروی شهر ری

قمه کش متروی شهر ری را مشاهده میکنید که در متروی شهر ری صبح امروز سه نفر را به قتل رساند و چندین نفر را مجروح کرد و در نهایت با شلیک گلوله پلیس کشته شد.

ساعت ۱۰:۴۴ امروز مردی که حالت عادی نداشت با قمه به حاضران در متروی شهرری حمله کرد و بعد از زخمی کردن ۱۵ تا ۱۶ نفر با شلیک دست کم سه تیر از سوی پلیس متوقف شد.

تصاویر جسد قمه کش متروی شهر ری

مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران: مهاجم مترو ۴۰ ساله بود و با چاقو به مردم حمله می کند ۴ نفر از مردم در این حمله زخمی شدند ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه مترو در این حادثه دخالت کردند و به او اخطار دادند سلاح سرد خود را کنار بگذارد که او بازهم از تحویل دادن چاقوی خود خودداری کرد.
پلیس به سمت او شلیک کرد. مهاجم از ناحیه پا زخمی شد ولی دقایقی پیش در مسیر انتقال به بیمارستان جان باخت

عکس جسد شرور متروی شهر ری

تصاویر قمه کش متروی شهر ری

حمله به مردم با قمه

 ✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۱۱ دیدگاه

 1. محمد از طالش

  خب الان فرق این مرد با یک قاتلی که چند نفر رو کشته و اعدام کردن چیه؟ آخه تو ساق پا تیر میزنن نه تو ران پا که رگ اصلی هست ، چرا مامورین آموزش نمی بینن. جان انسان ارزش دارد و این دوست مامور ما الان هم نقش وکیل و هم قاضی و جلاد را در یک ثانه بازی کرده است . متاسفم برای جامعه بر باد رفته ما

  • البته عموجون اینکه یک نفر وسط یک مکان عمومی یهو با قمه حمله کنه به مردم و پس از چند دقیقه چند نفر رو زخمی کرده باشه قبلش فکر همه چیز رو کرده – شما به سینه این شخص نگاه کن چندبار خودش رو زده .خودش به خودش رحم نکرده اونوقت شما انتظار داری مامور در اون شرایط حساس بهش رحم کنه – در ضمن تیر به مچ با بعید می دونم طرف رو از پا بندازه نمونه فیلم ها توی اپارات هست میتونی ببینی.
   یه چیز دیگه مطمعن باش اون لحظه فردی از خانواده من یا شما اونجا بود و جانش به خطر می افتاد و اگر اون لحظه ما اونجا بودیم بد تر از مامور اون رو به قتل میرسوندیم . واقعا بر دستان حافظان امنیت باید بوسه زد

   • محمد از طالش

    عمو سرباز بنده موافق حرف شما هستم اما ما مامور قانون که نیستیم مامور باید مجهز به سلاح کنترل کننده مثل شوکر اسپری فلفل و … باشه چون طرف هر چقدر هم که جانی و وحشی باشه باید طبق قانون اعدام بشه نه به سبک داعش و سبک مبارزات خیابانی.

  • امثال جنابعالی تا مشکلی برای خودشون و خوانوادشون پیش نیاد، درس نمیگیرن
   شماها حتی از کسی که برای امنیت مردم خودش رو به خطر میندازه هم انتقاد میکنید و لیاقت امثال تو زندگی تو کشوری مثل سوریه است.

   • ایول درست میگی اینا باید تو عراق باشن نه سوریه بیچار نیرو انتظامی تو امریکا بلیس یارورو با ۶ تیر میزنن هیچی نمیتونن بگن اما اینجا یارو رو بزنی فردا تو کل جهان مخابره میشه

    • محمد از طالش

     شما هم نظرتون مثل ناشناس هست تبریک میگم . اما بدان جان انسان چه بیگناه چه قاتل باید از طریق عدالت و قانون که طی شد گرفته یا بخشیده شود نه به سبک مبارزه خیابانی ، مشکل شما مردم اینه که مقایسه مع الفارق میکنید ، شما مگه نمیگید آمریکا شیطان بزرگ خب انتظار بیشتر از این از اونا نمیره اما شما که در مملکت اسلامی زندگی میکنید باید قوانین اسلام رو هم رعایت کنید. شما برو ببین چه امکاناتی دولت برای این آقا بوجود آورده تا قاتل نشه خب بعد که این داستان تمام شد میتونی بگی حالا این آقا باید محاکمه و از جامعه طرد بشه.

   • محمد از طالش

    دوست محترم ناشناس دستگاهی به نام شوکر اختراع شده برای کنترل افراد با سلاح گرم و سرد در مناطق شهری و … لیاقت بنده را شما بدون شناخت شخصی امکان تشخیص اون رو ندارید . شما کاملا همانند یک شخص اراذل و اوباش به این موضوع نگاه میکنید با توجه به نظرت گفتم .

  • به ساقش تیر بزنن که زنده بمونه و چند وقت بره زندان بعدشم آزاد شه دوباره روز از نو روزی از نو؟ همچین آدمایی بمیرن بهتره

   • محمد از طالش

    اون دیگه مشکل از سیستم انتظامیه ، حالا چون آزادش میکنن باید بکشنش همونجا؟ همین دیروز رئیس نیروی انتظامی داشت میگفت ما جا نداریم !! ندیدی خبر رو ؟
    پس اونی که مثلا تجاوز و قتل تعداد بالا کرده با این یارو چه فرقی می کنه؟ اون مرگ این هم مرگ؟ پس عدالت اسلامی کو؟ نابود تفکراتتونم به مولا

 2. لعنت خدابرارازل اوباش وکسانی که ازاینها دفاع میکنند

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)