اکتشافات جدید و جالب درباره چشمه زمزم مکه

 چاه زمزم

 

چاه زمزم در مکه مکرمه و در ۲۰ متری کعبه واقع شده است و ۳۰ متر عمق دارد و در هر ثانیه ۱۸ لیتر آب از خود بیرون می ریزد.

بر این اساس، گروهی از دانشمندان برای پی بردن به منبع آب چاه زمزم وارد این چاه شدند ولی قطب نمایی که با خود برده بودند، از کار افتاد و کار نکرد و قطب نماهای دیگری نیز با خود به داخل چاه بردند ولی هیچ یک از قطب نماها کار نکرد و سرانجام نتوانستند سمت و سوی منابع آب چاه زمزم را تعیین کنند.

دانشمندان سپس دوربین های فیلمبرداری به داخل چاه بردند تا علت کارنکردن قطب نماها را پیدا کنند ولی ناگهان متوجه شدند که اشیائی داخل چاه وجود دارد، لذا چند غواص با بستن کپسول اکسیژن به خود درپی بیرون کشیدن آن اشیاء برآمدند.

غواص ها در چاه آب زمزم ظروف قدیمی و سکه های فلزی و گاه بی نام و نشان و چند تکه مرمر پیدا کردند که نام هایی روی آن نوشته شده بود.

یکی از مسئولان عملیات بررسی آب چاه زمزم اعلام کرد : چاه زمزم به صورت عمودی است و در پایان امتداد عمودی خود یک مایل به سوی کعبه پیش می رود و این یک مایل شامل سوراخی در یک صخره است، و آب زمزم در همین سوراخ صخره ای جمع می شود. 

مساله عجیب این است که وقتی غواصان نمونه ای از آب چاه زمزم را برای آزمایش بیرون آوردند، معلوم شد که آب این چاه فاقد هر گونه میکروبی است که در آب های عادی یافت می شود.

 
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۳ دیدگاه

 1. کار خدا درسته
  نمیتونن سر دربیارن ازش (نگاه) (نگاه)
  اما حیف دست نااهلا افتاده
  خدا نابودشون کنه (عصبانی)

  • منکران نشانه های خدا رو خوب بشناسید….

   آقایون خانومها قطعا کسانیکه به فیروز مثبت دادن همونایی هستن که در سایر قسمتهای این سایت از متنهاش حمایت کردن… پس بهتره بدونید اگر امثال حجت و فیروز و کوروش و ابلیس از اختلاسها و بی عدالتی و گرانی حرف زدن مطمئن باشید از روی دلسوزی نیست و فقط به دنبال تشکیل همون حکومت مدنظرخودشون هستن.حکومتی مبتنی بر بی دینی…حکومتی شبیه پهلوی.

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)