بازگشت یکی از بازیگران شبکه جم به ایران+ عکس

بازگشت هرمز سیرتی که به شبکه جم پیوسته بود

 

photo_2016-10-18_15-46-08

بازگشت هرمز سیرتی

مجله مراحم : هرمز سیرتى بازیگر مهاجرت کرده به ترکیه که در چند سریال شبکه جم بازى کرده بود به ایران بازگشته است.

وی که مدتی در شبکه جم مشغول به فعالیت بود، پس از بازگشت به ایران امروز در دادسرای انقلاب اسلامی حاضر شد تا مجوزهای لازم برای نقش آفرینی در آثار تلویزیونی و سینمایی داخلی را دریافت کند.

پیش از این سخنگوی وزارت ارشاد از بازگشت قریب الوقوع تعدادی از این بازیگران به کشور خبر داده بود.

نوش آبادی در این باره گفته بود: «بسیاری از هنرمندانی که به شبکه های خارجی رفته اند در همین زمان کوتاه متوجه شدند که سرابی که ما از آن صحبت کردیم، واقعیت دارند و عزم بازگشت کرده اند. ما هم حرفی نداریم و صحنه برای کسانی که نادم هستند؛ مهیا است. اما باید بدانند که بازی را باخته اند و در این مدت هیچ منفعتی نبردند و تنها خودشان را بدنام کردند. به زودی خبرهایی می آید که تعدادی از این بازیگران به کشور بازمی گردند.»

انتشار یک نامه با امضای مدیر شبکه «جم تی وی» خطاب به بازیگران و عوامل طرف قرارداد با این شبکه، مبنی بر عدم برخورداری این شبکه از ظرفیت مالی و تولیدی لازم برای استمرار خدمت گرفتن آنها و تاکید بر تسویه حساب در پایان قراردادشان با این شبکه، به منزله بسته شدن درها برای گروهی از بازیگران و عوامل تولید بود؛ واقعه ای که ضربه جبران ناپذیری به چهره های پیوسته به این شبکه ماهواره ای خواهد زد.

در متن این نامه که با امضای سعید کریمیان مدیر مجموعه شبکه های «جم» توسط شماری از رسانه ها منتشر شده، این موضوع مورد تاکید قرار گرفته که عدم وجود سناریو و عدم وجود ظرفیت تولید، آنها را وادار به قطع همکاری کرده است. بنابراین در ماه های پیش رو، عوامل طرف قرارداد با این شبکه ماهواره ای یک به یک بیکار و آواره ترکیه خواهند شد؛ عواملی که درآمدهای کلانی نداشتند و همه امیدشان به قراردادهای بلندمدتی بود که در زمان آغاز همکا بلندمدتی  همکاری با این شبکه، وعده اش را دریافت کرده بودند.
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۲ دیدگاه

  1. (خنده) (خنده) (خنده) (خنده) (خنده)

  2. اونور، اب و دونتون میدادن مثل اب خوردن خنجر تو دل ایران میکردین…به راحتی کشف حجاب کردین و فیلمای آنچنانی بازی کردین که ریشه و بنای خونواده ها رو به باد میدن…بگذریم از بحث اسلام که جاش همیشه محفوظه…ولی قدمت و تاریخ ایران یک هویت و ملیت متمدن چندین و چند هزار ساله است…کجا یک ایرانی اصیل به راحتی خودش بازیچه دست افراد پوچ گرا و شیطان پرست میکنه!!!!رفت و برگشتتون مشکوکه (چونه خاروندن) دیدن، رفتن این افراد برا ملت ایران ذره ایی اهمیت و ارزش نداشته که دنبال کاراشون باشیم..پس فیلمای منظور دارشون کارایی نخواهد داشت…برشون گردوندن که از داخل فعالیت کننن…ندامت و توبه واقعی لازمه قبولی برگشتشون..ولی زیاد نمیشه بی تفاوت این کارا شد

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)