باز هم تخلفی دیگر در دولت احمدی‌ نژاد

دولت احمدی‌ نژاد
وزیر کار باز هم از تخلفاتی که در دولت قبل در شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) رخ داده بود یاد کرد. به گفته او، اشرافی‌گری سیستمی، قصد پولدارشدن با جیب کارگران و بازنشسته‌ها را داشتند.

تخلفی دیگر در دولت احمدی‌ نژاد

 وزیر کار باز هم از تخلفاتی که در دولت قبل در شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) رخ داده بود یاد کرد. به گفته او، اشرافی‌گری سیستمی، قصد پولدارشدن با جیب کارگران و بازنشسته‌ها را داشتند.علی ربیعی در راستای همین سخن خود، تصریح کرد: زمینی متعلق به تأمین اجتماعی از سوی آقایی که رئیس شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی(شستا) بود، ٣٠٠ میلیارد ریال در کنار هتل هما در تهران به فروش می‌رسد و امروز که ما مداخله کرده‌ایم، می‌بینیم که قیمت واقعی آن زمین چهارهزار میلیارد ریال ارزش‌گذاری شده است.

 ربیعی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: در جامعه‌ای که فساد، ثروت‌اندوزی و رانت وجود دارد، شأن قشر کارگر نادیده گرفته می‌شود و تولید در آن نقش اساسی ندارد، به توسعه نمی‌رسد. وی بیان کرد کارگران در این جامعه خوشبخت نمی‌شوند و منزلت آنها نگه داشته نمی‌شود، اما جامعه ما امروز برای مبارزه با این فساد شاهد محاکمه‌های عاملان برخی از این رانت‌ها و چپاول‌هاست.

 وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: به‌عنوان مسئول صندوق‌های بازنشستگی کشور دیدم که چطور به پول کارگران رحم نکردند، اما در پیشگاه کارگران زحمتکش می‌گویم که ما خودمان را در روز قیامت در برابر همه شما مسئول می‌دانیم و بدانید که از اموال شما ریال‌به‌ریال محافظت کرده‌ایم و خواهیم کرد.

 ربیعی با اشاره با آنچه پیش‌تر در دولت قبل صورت گرفته بود، ادامه داد: شرکت‌های مردم ایران را با یک چک می‌فروختند و هیچ‌وقت این چک‌ها نقد نمی‌شد و نمونه بارز آن فروش شرکت تأمین اجتماعی به یک بانک خارجی بود که هیچ‌وقت وجود نداشت.

 
منبع: روزنامه شرق✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۳ دیدگاه

  1. همه تخلفات دولت احمدی نژاد رو در هم ضرب بکنید و سپس به توان برسونید باز هم خیای کمتر از قرارداد ننگین کرسنت میشه که توسط زنگنه وزیر نفت خاتمی و روحانی میشه.الان هم که دارن کرسنت ۲ رو طراحی میکنن.
    در ضمن آقای وزیر کار به فیشهای نجومی بپردازه نه مسائل دولت قبل (شادی) (شادی) (شادی) (شادی)

    • وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: به‌عنوان مسئول صندوق‌های بازنشستگی کشور دیدم که چطور به پول کارگران رحم نکردند، اما در پیشگاه کارگران زحمتکش می‌گویم که ما خودمان را در روز قیامت در برابر همه شما مسئول می‌دانیم و بدانید که از اموال شما ریال‌به‌ریال محافظت کرده‌ایم و خواهیم کرد. (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) خدارحم کنه

  2. میگن مسئولین مسونیت سیاسی دارن و بعد از اتمام دوره خدمتشان به حسابشان میرسند (چونه خاروندن)
    حالا منتظریم یک سال دیگه هم بگذره وووو …..(هیس)
    البطه از الان میشه پیشبینی کرد وقتی دشمن میشه محرم و نمایندگان مردددددم میشن نامحرم (مو کندن) (مو کندن)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)