برادر احسان علیخانی مدیر جدید استقلال + عکس

 

به گزارش مجله مراحم : رضا حسنی‌خو که از بعد از جام‌جهانی نامش سر زبان‌ها افتاد حالا به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال نقش بسیار پررنگ‌تر در فوتبال خواهد داشت.
 

رضا حسنی‌خو

در همین اعتراض‌ها بود که رضا حسنی‌خو به عنوان نماینده وزارت ورزش مامور شد تا در جلسات اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با سرمربی پرتغالی تیم‌ملی شرکت کند و او را راضی به ماندن در فوتبال ایران کند.

حسنی‌خو در این پروسه موفق عمل کرد و در نهایت کارلوس کی‌روش قرارداد خود را تا پایان جام‌جهانی ۲۰۱۸ تمدید کرد.

اما نکته جالب درباره حسنی‌خو این است که او برادر احسان علیخانی مجری پرسپولیسی برنامه ماه عسل است. هرچند حسنی‌خو هرگز حاضر نشد پرده از این راز بزرگ بردارد که چطور می‌شود نام فامیل دو برادر با هم فرق داشته باشد با این حال خودش هم این نسبت فامیلی را تایید کرد.

احسان علیخانی که در سال‌های اخیر آشکارا هواداری خود از باشگاه پرسپولیس را اعلام کرده است، حالا برادر خود را در رأس مدیریتی باشگاه استقلال می‌بیند.

 
http://khuzestansport.ir/files/fa/news/1394/2/22/13101_223.jpg
 
http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1394/07/25/139407251533336936316114.jpg
 ✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۵ دیدگاه

 1. چقد شبیه هم نیستن (چونه خاروندن) چه بغض و غمی تو چهره شه دیگه بعد هر باخت ایشون رو به بازیکنا با بغض میگه چیشد که باختین؟؟ هیچ بعید نیست وسط بازی یهو مرحوم حجازی بیان وسط زمین واستن تو دروازه بعده هر بردم لابد میخواد وسط ورزشگاه رضایت بگیره از خانواده های مقتول حس میکنم تو بازی های آسیایی هم سید حسن نصرالله و نتانیاهو با هم آشتی کنن و ابوبکرم به راه راست هدایت شه لابد هر دفعه ام استادیوم یه شکله یه بار بازیکنا از وسط زمین میان یه بار از هوا یه بار از وسط تماشاچیا به هر حال از امروز هواداران استقلال هزار برابر میشن ما احسانو داریم (شادی)

  • ببخشید سحر خانم چی نوشتید؟؟؟
   یعنی نتانیاهو دربازه بان ما بشه….حسن نصرالله هم مهاجم….اوباما هافبک….حسن روحانی دفاع….استقلال اینا را خریده این فصل…

   • نه اینا خودشون اصرار داشتن بیان استقلال ما قبول نکردیم رفتن ترکیه که اردوغان واسطه شه کودتا شد فرار کردن اومدن پرسپولیس من منظورم چیزه دیگری بود برادر لرسو بار دیگر کامنت من رو بخونید تا از درایتی که من در نوشتنش استفاده کردم مطلع شین

 2. مثل دیو ودلبر میمونن (مسخره) (مسخره) (مسخره)

  نه شیبه همن نه فاملیشون یکی (چونه خاروندن) (چونه خاروندن) (چونه خاروندن) (چونه خاروندن)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)