برخورد شدید وجمع اوری مواد فروشان تهران

 
,مواد,فروشان,تهران,[categoriy]

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر از جمع آوری خرده فروشان مواد مخدر در استان تهران خبر داد و گفت: این عملیات به زودی انجام خواهد گرفت.

محمد رضا آذرنیا اظهار کرد: تمامی خرده فروشان مواد مخدر در سطح استان تهران شناسایی شده‌اند و طرح جمع آوری و برخورد با آنان انجام می‌گیرد.

  در این طرح گسترده که تا پایان تیر ماه اجرایی خواهد شد مواد فروشان نمی‌توانند از چنگ قانون بگریزند و پس از دستگیری به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران ابراز امیدواری کرد که معتادان متجاحر نیز در سطح پایتخت و استان تهران وجود نداشته باشند و مردم در امنیت و آرامش کامل به‌دور از هر تنشی زندگی کنند.

آذرنیا تصریح کرد: برخورد، جمع‌آوری و ساماندهی معتادان متجاحر نیز در دستور کار شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و نیروی انتظامی قرار دارد و این کار مهم با هماهنگی دستگاههای متولی ادامه دارد و دستاوردهای خوبی را کسب کرده‌ایم
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۳ دیدگاه

  1. جمع آوری امروز=پخش مجدد فردا

    • میخوان مواد فروش ها را به استخدام خودشون بگیرن وکارت هوشمند بدن بهشون که خدایی نکرده حین فروختن مشکل گشا به مردم بهشون کسی گیر نده…اینا را میخوان ساماندهی بکنن…

  2. خاطر جمع باشید که همش الکیه بیایید یه نگاهی به استان لرستان بندازید که تمام جوانا دارند شیشه ای میشن

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)