برخورد شدید وجمع اوری مواد فروشان تهران

 
,مواد,فروشان,تهران,[categoriy]

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر از جمع آوری خرده فروشان مواد مخدر در استان تهران خبر داد و گفت: این عملیات به زودی انجام خواهد گرفت.

محمد رضا آذرنیا اظهار کرد: تمامی خرده فروشان مواد مخدر در سطح استان تهران شناسایی شده‌اند و طرح جمع آوری و برخورد با آنان انجام می‌گیرد.

  در این طرح گسترده که تا پایان تیر ماه اجرایی خواهد شد مواد فروشان نمی‌توانند از چنگ قانون بگریزند و پس از دستگیری به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران ابراز امیدواری کرد که معتادان متجاحر نیز در سطح پایتخت و استان تهران وجود نداشته باشند و مردم در امنیت و آرامش کامل به‌دور از هر تنشی زندگی کنند.

آذرنیا تصریح کرد: برخورد، جمع‌آوری و ساماندهی معتادان متجاحر نیز در دستور کار شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و نیروی انتظامی قرار دارد و این کار مهم با هماهنگی دستگاههای متولی ادامه دارد و دستاوردهای خوبی را کسب کرده‌ایم

راستی! کانال خبری مجله مراحم راه اندازی شد اینجا کلیک کنید و عضو شوید
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۳ دیدگاه

 1. جمع آوری امروز=پخش مجدد فردا
  ۰  ۰
  • میخوان مواد فروش ها را به استخدام خودشون بگیرن وکارت هوشمند بدن بهشون که خدایی نکرده حین فروختن مشکل گشا به مردم بهشون کسی گیر نده…اینا را میخوان ساماندهی بکنن…
   ۰   ۰
 2. خاطر جمع باشید که همش الکیه بیایید یه نگاهی به استان لرستان بندازید که تمام جوانا دارند شیشه ای میشن
  ۰  ۰

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)