اظهار نظر جنجالی بهنوش بختیاری درباره آرایش خانم ها

بهنوش بختیاری خواننده شد,خواننده شدن بهنوش بختیاری بازیگر زن,بهنوش بختیاری خواننده گروه پلاریس شد,آواز خوانی بهنوش بختیاری,بهنوش بختیاری خواننده کنسرت شد

بهنوش بختیاری: آرایش زنان نوعی اعتراض است

بهنوش بختیاری، مصرف بالای لوازم آرایشی در کشور را نوعی اعتراض می‌داند.

بازیگر فیلم «من» مصرف بالای لوازم آرایشی در میان زنان ایرانی‌ را ناشی از سخت‌گیری‌ها و محدودیت‌هایی می‌داند که به زنان تحمیل می‌شود.

او ادامه می‌دهد : «من خودم این تیپ گشتن را اصلا دوست ندارم، خیلی زننده است ولی از طرفی هم حق می‌دهم بعضی‌ها اعتراض خودشان را اینطور نشان می‌دهند.»

موضوع تلاش برای معاف شدن از خدمت سربازی نیز از نظر بهنوش بختیاری در همین راستا است. او در این رابطه می‌گوید: «برادر من هرکاری کرد که این کارت پایان خدمتش را بگیرد؛ قرض پول، بهانه کف پایش، اضافه کردن وزن و … من گفتم داداش من، دو سال است دیگر برو و بیا. بالاخره باید انجامش بدهی.
اما او به هیچ عنوان راضی نبود سربازی برود، حتی اگر پادگان خود تهران هم بود و آن قدرها هم بد نمی‌گذشت، دوست نداشت که این کار را انجام دهد.»
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۱۱ دیدگاه

 1. بهنوش بختیاری مگه از نظر عقلی به درجه ای از رشد رسیده که در مورد مسائل اجتماعی نظریه صادر کنه ؟!!!

 2. واقعا این خانم یه عالمه فالوئر داره؟!!! اینکه از مخ تعطیله ! (خنده)

 3. آخه عزیزم شما که هر غلطی دلتون میخواد انجام میدید دیگه به چی اعتراض دارید؟ (شاکی بودن)

  • خواهرم حق اعتراض در همه حال به همه کس بدید اگر نا بجا اعتراض کنند موجب نشون داده شدن مغز تعطیل خودشون میشه مردم همه چیز را میفهمند اگر هم به جا بود که خیلی خوبه
   اما با این ادبیات که هر غلطی میخواهید میکنید صحبت کردن اگر حق هم با شما باشه ولی آخرش به نفع طرف مقابل تموم میشه پس خونسرد جواب منطقی بدید اینجوری (شکلک) نه اینجوری (شاکی بودن)

   • وقتی حرص آدمو در میارن یعنی خونسرد نیس؟ (کلاه)
    اگه قرار به فهمیدن مردم باشه با این ادبیات هم میفهمن، یکی به من بگه اینا دیگه میخوان چیکار کنن که براش اعتراض هم دارن؟

    • معلومه دیگه میخواهند بگند ما فکر هم میکنیم و صاحب نظر هم هستیم و نظر هم میدهیم و خلاصه آدم هستیم یعنی میخواهند اینطوری دوباره خودشون را نشون بدهند و خودنمایی کنند وظیفه من و تو محل نگذاشتن یا با جواب مرتبطمون ضایع کردنشون هست

 4. اینا کلا یه جوری اند

 5. ممنون از قاصدک زدی تو خال
  همه کار میکنن بهد اعتراضم می کنن
  فکر کنم برای ایشون اشتباهی زدن……………. (مسخره)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)