اولین بوسه دوقلوهای به هم چسبیده برای هم+عکس

 
این تصاویر تکان‌دهنده بوسۀ دوقلوهای به‌هم‌چسبیده‌ را چند لحظه پس از تولد نشان می‌دهند.

مجله مراحم : این دوقلوها که هفتۀ گذشته در بمبئی متولد شده‌اند مغز و نخاع جداگانه دارند اما سایر اعضای داخلی بدنشان از جمله قلب، کلیه و کبد مشترک است.

پزشکان بیمارستان گفته‌اند به دلیل نوع چسبندگی، امکان جداسازی آنها وجود ندارد. آنها علی‌رغم اینکه مشکل تنفسی ندارند اما سی‌تی اسکن و ام‌آرآی نشان می‌دهد که یکی از آنها شُش دارد.

پزشکان بیمارستانی که دوقلوها در آن متولد شده‌اند تا کنون عمل جداسازی دوقلوهای به‌هم‌چسبیده‌ داشته‌اند اما این مورد بسیار نادر است. در حالی که از سر و گردن جدا هستند یک قلب دارند و از قسمت قفسه سینه به هم چسبیده‌اند.

درصد زنده ماندن این گونه موارد نادر بین ۵ تا ۲۵ است. پدر و مادر این دوقلوها به دلیل داشتن یک قلب مشترک فعلاً اجازۀ جراحی نداده‌اند اما در صورت جدا نشدن نیز امکان زنده ماندنشان وجود ندارد.

در صورت اجازه والدین و تصمیم‌گیری کمیته پزشکی، هزینه جراحی رایگان خواهد بود. دوقلوهای به‌هم‌چسبیده‌ موارد نادری هستند که در هر ۲۰۰ هزا نفر یکی اتفاق می‌افتد.

بوسۀ دوقلوهای به‌هم‌چسبیده لحظاتی پس از تولد +تصویر

بوسۀ دوقلوهای به‌هم‌چسبیده لحظاتی پس از تولد +تصویر✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. چی چی اولین بوسه؟؟!!بچه بیچاره گشنشه میفهمین گشنشه….زودی شو بوسه راه انداختین (ضایع شدن) ولی جدا چرا تو هند این همه نوزاد نقص عضو متولد میشه؟؟؟!!!خدا کنه هر چه زودی کاری براشون بکنن (غمگین)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)