بیوگرافی رضا صادقی و همسر آلمانی‌ اش + آلبوم عکس

رضا صادقی Reza Sadeghi و ماجرای ازدواج رضا صادقی با همسرش و تصاویر عروسی رضا صادقی و همسرش و زندگینامه رضا صادقی و مصاحبه صمیمی با رضا صادقی را در مجله مراحم بخوانید.

بیوگرافی رضا صادقی

اطلاعات هنرمند
زادروز :  ۲۵ مرداد ۱۳۵۸
سبک‌ها : موسیقی پاپ
کار(ها) : خواننده ، آهنگساز، ترانه سرا
ساز(ها): گیتار،پیانو،کیبورد

 

بیوگرافی رضا صادقی
رضا صادقی، خواننده موسیقی پاپ ایرانی اهل بندرعباس است. رضا صادقی در ۲۵ مرداد سال ۱۳۵۸ در بندر عباس به دنیا آمد. ابتدا کار خود را با تلاوت قرآن آغاز کرد. علاقه‌مندی او به موسیقی موجب شد که او مسیرش را به آن سمت تغییر دهد.

 

زندگی حرفه‌ای رضا صادقی
اولین تجربهٔ او در موسیقی به آهنگ راز عشق در سال ۱۳۷۱ باز می‌گردد. او در سال ۱۳۷۲ اولین آلبوم خود را با همین نام ارائه کرد. بعد از آن همکاری خود را با گروه هنری کیمیا آغاز کرد و آلبوم‌های گل لاله، رویای شیرین و مستانه و دیوانه را عرضه کرد. بعد از آلبوم گل لاله همکاری خود را با گروه کیمیا قطع کرده و برای پیشرفت در کار به تهران آمد.

 

عکس رضا صادقی و همسرش,همسر آلمانی رضا صادقی,عکس خصوصی رضا صادقی و همسرش,بیوگرافی همسر رضا صادقی,عکس زن رضا صادقی
رضا صادقی و همسر آلمانی اش,همسر آلمانی رضا صادقی,عکس رضا صادقی و همرش

 

 رضا صادقی

علاقهٔ رضا صادقی به هنرمندانی همچون چشم آذر و بابک بیات باعث شد تا آثار او تحت تاثیر آنها قرار گیرد. او در بعضی کارهای خود از اشعار مهدی اخوان ثالث و سهراب سپهری استفاده کرده‌است. او که به مشکی پوش معروف است از ۲۵ مرداد ۱۳۷۲ لباس مشکی بر تن می‌کند. آغار معروفیت او به ترانهٔ مشکی رنگ عشقه در آلبوم مشکی رنگ عشقه بر می‌گردد. وی پس از مشکی رنگ عشقه آلبوم پیرهن مشکی را بصورت رسمی ارائه کرد.

 

آلبوم وایسا دنیا دومین آلبوم رسمی وی بود که موجی عظیم ایجاد کرد و برترین آهنگ دهه ۸۰ ایران شد. وی در سال ۱۳۹۰ آلبوم دیگری به نام آلبوم دیگه مشکی نمی‌پوشم! را ارائه کرد. تراک ۵ این آلبوم به همین نام است. در پی اعلام نام این البوم شایعات نادرستی مبنی بر اتمام مشکی پوشی وی بیان می‌شد که پس از توضیحات خود رضا صادقی و قسمت پایانی این ترک مشخص شد که در این ترانه رضا صادقی می‌گوید: واسه رفتن از این دنیا دیگه مشکی نمی‌پوشم! در این آلبوم شعر ۱۲ آهنگ را خود رضا صادقی گفته است. این آلبوم قرار بود با نام‌های ۱۲۱ و یادگاری منتشر شود که به این نام تغییر کرد.

 

عکس رضا صادقی و همسرش,همسر آلمانی رضا صادقی,عکس خصوصی رضا صادقی و همسرش,بیوگرافی همسر رضا صادقی,عکس زن رضا صادقی
رضا صادقی و دخترش تیارا,عکس فرزند رضا صادقی

  

 

  رضا صادقی

 

 رضا صادقی در فیلمی با نام بی خداحافظی بازی کرد که قسمت خیلی کوتاهی از زندگی خود وی نیز در این فیلم بوده است.
او با بابک جهانبخش یکی از خوانندگان مطرح ایرانی رابطه خوبی دارد، حتی در آلبوم من و بارون بابک جهانبخش یک ترک به همراه هم خواندند. همچنین وی در آلبوم تو محکومی به برگشتن خشایار اعتمادی تراکی به نام “نمیدونی و میدونم” با او هم خوانی کرد که حاشیه‌هایی به دنبال داشت.

 

مشکلات جسمی رضا صادقی
وی در بچگی به بیماری ساده‌ای مبتلا شده بود. که در تنها کلینیک موجود در بندر حضور میابد و بدلیل اشتباه دکتر و تزریق اشتباه در نخاع کلیه اعضای بدن وی فلج شد که به مرور زمان تمامی بدن وی مداوا شد و فقط در قسمت زانوهای پایش ضعفی ایجاد شد.

 

ازدواج رضا صادقی

رضا صادقی در ۲۰ بهمن ۹۰ با دختری ایرانی که ساکن آلمان بوده عقد و یک سال بعد ازدواج کرد. ۲ سال بعد از ازدواج خود دارای دختری به اسم تیارا میشود. تیارا اولین فرزند رضا صادقی است که در بهمن سال ۱۳۹۲ به دنیا آمده است.

 

عکس رضا صادقی و همسرش,همسر آلمانی رضا صادقی,عکس خصوصی رضا صادقی و همسرش,بیوگرافی همسر رضا صادقی,عکس زن رضا صادقی
عکس رضا صادقی و همسرش,عکس خانوادگی رضا صادقی,همسرش رضا صادقی

    

  رضا صادقی و همسرش

رضا صادقی در مورد ازدواجش می گوید، در سفر به آلمان از طریق دوستانم با خانواد‌ه‌ای آشنا شدم و در مدتی که آنجا بودم احساس کردم باید به این اندیشه باشم که تفکری جز تفکر خودم را بپذیرم، ضمن اینکه همسرم خیلی آدم صادقی است. برخلاف من عصبی نیست، خیلی لبخند می‌زند، مهربان است، آدم‌ها را دوست دارد و به بچه‌ها عشق می‌ورزد.

بیشتر طرفدار تفکر من بود تا طرفدار آهنگ‌هایم؛ این بیشتر جذبم می‌کرد. تفکرات و حتی مطالعات و مصاحبه‌های من. از مصاحبه‌هایم بیشتر از شعرهایم آگاه بود و این برای من جالب‌ بود. همسرم سال‌ها از ایران دور بود، با فرهنگ اروپا آشناتر بود. برای من مهم این است که همسرم در یک خانواده اصیل و با تفکرات ایرانی بزرگ شده است.

 

عکس عروسی رضا صادقی,عکس ازدواج رضا صادقی,عکس های مراسم عروسی رضا صادقی
عکس عروسی رضا صادقی

  

همسر و دختر رضا صادقی

اصالت همیشه برای من خیلی مهم بوده است. یک ویژگی مثبت  دیگر او سیدزاده بودنش است. پدرخانم من اهل مطالعه و کتاب است، کلکسیون کتاب دارد و از همه مهم‌تر اینکه احساس می‌کنم همسرم، مادر خوبی برای بچه‌های من است. بدون تعارف می‌گویم همه مردهای جهان بعد از مادرشان از همسرشان توقع مادر بودن دارند.واقعا ممنونم که بچه‌بازی‌هایم را طاقت می‌آورد. درکل احساس خوبی به تمام اتفاقات دوروبرمان دارم و یکی از ستاره‌های خوب زندگی من همسرم است.

 

دختر رضا صادقی,تیارا دختر رضا صادقی

عکس رضا صادقی و همسرش,همسر آلمانی رضا صادقی

دختر رضا صادقی,تیارا دختر رضا صادقی

عکس رضا صادقی و همسرش

عکس رضا صادقی و همسرش,همسر آلمانی رضا صادقی

عکس زن رضا صادقی

 

مصاحبه با رضا صادقی

قطعا بودن اسم رضا صادقی در ترغیب وجمع شدن آن همه جمعیت در سالن همایش های برج میلاد تاثیر به سزایی داشت.

جمعیتی که درقالب کنسرت خیریه موسسه مهرافرین به دیدار یکی ازچهره های محبوبشان آمده بودند.  با رضاصادقی گپ کوتاهی در مورد بازارداغ کنسرت های خیریه در این روزها زدیم

*انتخابتان به عنوان سفیر نیکوکاری چقدر جدی بود؟
جدی بودنش که واقعا جدی است. مطمئنا در آینده برنامه ها وکنسرت های خیریه بیشتری هم خواهیم داشت .کارها و فعالیت های دیگری راهم پیش بینی کرده ایم که انشا الله در آینده از آنها هم خبردار خواهید شد.

*کنسرت های خیریه که در ایران برگزار میشوند تا چه حدی به معنای واقعی کلمه <خیریه>هستند؟
البته در ایران این قبیل برنامه ها خیلی زیاد نیستند. ولی در مورد (خیریه) بودن ونبودنشان باید از برگزارکننده های آن این سوال را بپرسید.

*خب همین کنسرت که شما به عنوان خواننده حضور داشتید عوایدش چقدر صرف امور خیریه میشود؟

شناسنامه وسوابق این موسسه واقعا درخشان است وعوامل آن به طرزخاصی نسبت به وظایفشان دقیق و حساس هستد.
*شما شرایط خاصی را برای اجرا دراین برنامه اعمال کرده بودید؟

نه.بحث ها وصحبت ها یی انجام داده ایم ووقتی حسن نیت مسئوولان این موسسه وهمچنین سوابق آنها را در طول فعالیتشان دیدم به این نتیجه رسیدم که این بهترین فرصت است که بتوانم قدمی هر چند کوچک دراین راه بزرگ بردارم.

*درصحبتی که به مدیریت موسسه داشتیم آنها با نهایت جسارت عنوان کردند که بعضی خواننده ها و هنرمندان برای اجرا و همکاری با این موسسه .شرایط سفت وسخت مالی را پیش کشیده اند و حتی در بسیاری از اوقات کار به کلاهبرداری عجیب وغریبی هم کشیده شده. این صحبت واین دیدگاه در مورد همکاران شما ، شخص خودتان را اذیت نمی کند؟

هرکسی مسئول تصمیم ها وکارهای خودش هست و قرار نیست به خاطر یک چنین تصمیماتی ، همه را به یک چوب برانند . تا حد زیادی درجریان ریز این اتفاقات هستم ولی بهتر است دراین مورد خاص صحبتی از طرف من انجام نشود. گفتم که هر کسی مسئوول کارهای خودش هست .من باید در این مورد تلاش کنم که راه خودم را بروم ومثل ان عده خاص نشوم. اسیر ریا نباشم تا مبادا اصل ماجرا زیر سئوال برود .در یک کلام در مورد انها ، فقط باید بگویم متاسفم.

*صحبت سر این است که ان دوستان به قدری در مورد برنامه های خیریه بد ونادرست شنیده اند و این ذهنیت را دارند که عواید اینگونه برنامه ها .درصد نا چیزش صرف امور خیریه میشود ویک چنین شرایطی را در برابر برگزار کنندگان قرار می دهند تا حداقل خیالشان راحت باشد

این نگاه هم شاید تا حدودی درست باشد .البته من ان را تایید نمیکنم ولی شاید همین ذهنیت نا درست باعث به وجود امدن یک چنین ماجراها یی میشود.اگر شناخت از موسسات خیریه و سوابقشان درست واصولی باشد واین به یک عرف اجتماعی تبدیل شود ، قطعا نگاه ها هم مثبت تر میشود . ما اگر کنسرت خیریه بر گزار می کنیم باید به فعالیت ها و اطلاع رسانی های بعد از ان هم فکر کنیم واین طور نباشد که فقط همان شب کنسرت بیاییم ودر مورد موسسه و فعالیت هایش صحبت کنیم .اینچنین فعالیت هایی بیشتر از هر چیزی نیاز به تبلیغات دارد..

*صحبت ها و دیدگاه های جالبی از سوی شما ودر حین اجرا خطاب به جمعیت حاضر در سالن عنوان شد .دیدگاه هایی که شاید تاثیر گذاری عمیقی را در مردم داشت وبه نوعی همه را به شرکت در امور خیریه تحریک میکرد.

من این حس را دارم که یک وسیله ام وباید نهایت سعی ام را برای هر چه بهتر انجام شدن این کار انجام دهموبیشترین تلاشم هم دعوت از مردم برای شرکت در کارهای خیریه هست.اصلا وظیفه یک سفیر نیکوکاری همین است.اینکه بیاید وبه بهترین حالتی که میتواند مردم و جامعه را به سمت انجام امورخیریه سوق دهد و دعوت کند به کارهای خیر .من یک روز تمام نشستم وبه حرفها وصحبتهایی که روی صحنه باید میگفتم .فکر کردم. همه هم وغمم این بود که حرفهایم تا عمق وجود شنونده نفوذکند. تمام سعی ام را کردم و امیدوارم موفق هم شده باشم.

*ماجرای کلاه تان که جلوی سن گذاشتید تا مردم کمک هایشان را درآن بریزند.از قبل پیش بینی شده بود یا فی البداهه به ذهنتان امد؟

نه از قبل برنامه ریزی کرده وبا فرزاد حسنی هماهنگ کرده بودیم. فکر خوبی بود و حس خوبی نسبت به آن داشتم .گفتم که دوست داشتم گیتار به دست مثل همه نوازنده های دوره گرد در پارک ها گیتار می زدم تا مردم هر چه در چنته داشتند را در کلاهم می ریختند .لحظات خوبی بود. دیدید که چقدر هم مورد توجه قرار گرفت..

*برنامه ای برای اجراهای دیگر هم برای این موسسه دارید؟
ان شاالله اگر سعادتش را داشته باشیم برنامه های مختلفی را در نظر گرفته ایم وسعی میکنیم به مرور و ارام ارام جلو برویم…

 

راستی! کانال خبری مجله مراحم راه اندازی شد اینجا کلیک کنید و عضو شوید
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

همچنین ببینید

به دنیا آمدن دومین فرزند رضا صادقی

به دنیا آمدن دومین فرزند رضا صادقی + تصاویر

دومین فرزند رضا صادقی  ، پدر شدن دوباره رضا صادقی ، به دنیا آمدن دومین …

یک دیدگاه

  1. خانومش از ایرانی ها تاثیر گرفته بد جور (ضایع شدن)
    ۰    ۱

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)