باز هم بی حرمتی! اینبار به مزار پیشکسوت پرسپولیس! +عکس

سنگ مزار سرطلایی پرسپولیس هم تخریب شد

بعد از آن که آرامگاه پیشکسوت تیم فوتبال استقلال توسط یک نفر در بهشت زهرا تهران با رنگ مورد تعرض قرار گرفت سنگ قبر یکی از پیشکسوتان مرحوم پرسپولیس هم تخریب شد.

اقدامات کثیفی که همچنان ادامه دارد

علی بهزادی فرزند همایون بهزادی پیشکسوت فقید پرسپولیس گفت: امروز صبح جمعه سر مزار پدرم رفتم و با این صحنه مواجه شدم که به سنگ قبر پدرم اسید پاشیده بودند و بخش هایی از آن سیاه شده بود.

 

سنگ قبر همایون بهزادی,تخریب سنگ قبر  همایون بهزادی
سنگ قبر همایون بهزادی,تخریب سنگ قبر همایون بهزادی

 

وی افزود: واقعا نمی دانم چه بگویم و این اتفاقات مایه شرمساری فوتبال ایران است و نمی دانم اسمش را باید چه چیزی گذاشت. آیا می توان اسم این ها را طرفدار گذاشت و دنبال چه چیزی هستند. آزار پدر من به چه کسی رسیده بود. مگر بهزادی و غلامحسین مظلومی سالها برای فوتبال ملی افخار نیافریدند و سال ها قهرمانی و آقای گلی فوتبال آسیا را برای ما به ارمغان نیاوردند و این همه افتخارات ملی که در زمان آنها کسب شد نباید دیده شود.

بهزادی در پایان گفت: اصلا این کارها چه دلیلی دارد و ریشه در چه چیزی دارد. اینها دارند بین طرفداران و پرسپولیسی ها و استقلالی ها کدورت ایجاد می کنند و متاسفانه وضعیت را به زشت ترین و ناپسندترین کارها کشانده اند. اینها دستشان از دنیا کوتاه است و واقعا خیلی ناراحت کنند است. نمی خواهم راجع به این مسئله بیشتر صحبت کنم و این هتک حرمت ها و حرکات واقعا مایه تاسف است.

 روز گذشته هم سنگ مزار پیشکسوت استقلال با اسید تخریب شده بود که در زیر میبینید
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۳ دیدگاه

  1. خدا اون روز رو نیاره که توی این مملکت یک تغییر و اتفاقی بیفته . به هیچ متجاوز خارجی نیازی نیست . بالاترین فجایع رو داخلی ها جوری رقم میزنن که روی وحشی ترین انسانهای تاریخ و داعش رو سفید میکنن…

  2. معصومه از بهبهان

    به دوران عصر حجر داریم بازمی گردیم…

    ادمایی مثل این افراد آبروی ایران و ایرانی رو بردن

  3. اینای که اینجوری میکنن باید به صف بکشی با ضدهوای ادم شون کنی (عصبانی)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)